В Оваднівському дитсадку новий рік зустрічали

23 грудня казкове дійство зустрічі Нового року відбулося в Оваднівському дитсадку.
На свято до наймолодших мешканців села з подарунками завітали депутати Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк та Ганна Фурман.
Ранок проходив у святково вбраній залі дитсадка, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят – ялинка.
Малюки продемонстрували батькам та присутнім свої таланти – вони співали, водили хороводи та декламували вірші.
Малечу і дорослих розважали також і традиційні герої свята – Дід Мороз, Снігуронька, Зима. Особливо емоційно у казкову роль вжилися Чортик та Баба Яга. З ними малеча водила хороводи та співала пісні.
Дід Мороз і Снігуронька по завершенні дійства вручили гамірливій дітворі новорічні подарунки.
Короткий підсумок роботи дитсадка підбила завідуюча Світлана Грабовська. А доягнення як для одного року значні. «Був проведений капітальний ремонт коридорів та музичного залу. Влітку відбулося відкриття третьої групи. Колектив Оваднівського ДНЗ брав участь у виставці квіткових композицій «У вінку барвистім України» в рамках дев’ятого щорічного фестивалю традиційної національної культури «Українське коровай-сузір’я», де був нагороджений подякою. На базі ДНЗ був проведений районний семінар школи професійної адаптації молодого та малодосвідченого педагога. Організовано презентацію «Книжки не про мишку» та автограф-сесію з автором Анатолієм Махонюком. Разом з батьками наших вихованців неодноразово проводилися Дні добрих справ. До Дня захисника України провели спортивну розвагу «Ми – роду козацького діти». Нещодавно на території ДНЗ відбулося відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика. Вихователів до Дня працівника освіти було нагороджено грамотами за успіхи у роботі», - розповіла Світлана Грабовська.
Далі з вітальним словом до присутніх звернувся Павло Карпюк. Він побажав дітям та їхнім батькам, а також колективу дитсадка усіляких гараздів, веселого, радісного гамору та сміху в домівках і теж вручив солодкі подарунки малечі.
Ярослава Вознюк,с.Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі