В Іваничівській громаді «Тойота» влетіла у цвинтар і пошкодила могилу

Публікації

В Іваничівській громаді «Тойота» влетіла у цвинтар і пошкодила могилу
В Іваничівській громаді «Тойота» влетіла у цвинтар і пошкодила могилу

Вчора до «шерифа» Іваничівської громади звернувся місцевий мешканець та повідомив, що невідома особа пошкодила могилу його родича на місцевому цвинтарі.
Прибувши на місце події, офіцер громади виявив, що поблизу могили, яку було пошкоджено, знаходяться деталі автомобіля, який ймовірно причетний до скоєння вище вказаного правопорушення.
Таким чином, за допомогою залишених деталей від авто, а також за допомогою об’їзду громади та опитування можливих свідків та очевидців даної події, поліцейський оперативно встановив, що до вчинення даного правопорушення причетний місцевий мешканець, який під керуванням автомобіля марки «Тойота Авенсіс» не впоравшись з керуванням здійснив наїзд на місцеве кладовище та пошкодив могилу.
На водія склали протоколи за ч.1 ст. 122 КУпАП ( Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) , а також ст. 124 КУПаП ( Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна ) та вилучено посвідчення водія.
Одночасно з водієм було проведено профілактичну бесіду щодо заборони керування автомобілем в станні алкогольного сп‘яніння та ознайомлено зі змістом ст. 130 КУпАП.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: