В історичному музеї розповідали про волонтерський рух та вручали подяки

Публікації

5 грудня вперше у Володимир-Волинському історичному музеї ім.О. Дверницького за ініціативи наукового співробітника Ганни Доскоч проводився захід з нагоди Міжнародного дня волонтера, на який було запрошено людей, які мають активну громадську позицію та ведуть волонтерську діяльність за різними напрямками, незалежно від політичних переконань та вподобань, а також студентів педколеджу та слухачів Університету ІІІ віку, повідомляється на сайті музею.
Ведуча Ганна Доскоч розповіла присутнім про історію свята, започаткованого у 1985р. за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.
Про допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями, створення та діяльність ГО “Берег надії” інформувала її голова Олена Кандиба. Вона поділилася досягненнями “бережан”, а також планами на майбутнє, серед яких - зробити наше славне місто доступнішим для людей з інвалідністю. Також пані Олена вручила подяки Ігорю Поліщуку, Валентині Залуніній, Юлії Шуріній та студентам педколеджу, які допомагають у діяльності організації.
З початком війни на сході України постала потреба у допомозі українській армії. Серед тих, хто першими долучилися до волонтерської діяльності, були Костянтин Зінкевич та Олексій Панасюк, які розповіли про волонтерський рух, що об’єднав багатьох людей. Так з’явилася громадська організація об’єднання «Активіст», яка зараз допомагає не лише військовим, але й їхнім родинам.
Ігор Поліщук, викладач педколеджу, детально розповів про волонтерську діяльність викладачів та студентів навчального закладу. Рукодільниця Юлія Слюсарук поділилася своїм досвідом проведення занять на волонтерських засадах з в’язання для слухачів Університету ІІІ віку. Правозахисник Тарас Сватко розповів про свою діяльність у боротьбі з правопорушеннями у різних сферах. А зоозахисники поділилися своїм досвідом порятунку безпритульних тварин та закликали присутніх бути милосердними до братів наших менших.
Усім волонтерам були вручені подяки, проте найголовнішою подякою є визнання простих людей.
У цей святковий день урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера відбулися і в приміщенні міської ради. За мужність, високий професіоналізм, вірність присязі, віддане служіння народу України Подяками міського голови нагороджено членів Спілки учасників, ветеранів та інвалідів АТО Андрія Геращенка, Олександра Гуменюка, Сергія Ковальчука, Сергія Нестерука та Юрія Фурманюка. Такі ж відзнаки за активну волонтерську діяльність вручено Ользі Бліндер та Миколі Гінайлу.
А керуючий справами виконавчого комітету міської ради Наталія Прогонюк вручила відзнаку від влади міста та щиро подякувала невтомній трудівниці Лідії Хомівні Тимчишиній за її волонтерську самовідданість. Вже три роки із своїх прожитих вісімдесяти шести, колишній педагог надає посильну допомогу нашим захисникам, які на передовому рубежі захищають рідний край від іноземного ворога. За цей час вона зв’язала та передала військовим 448 пар шкарпеток.
Підготувала Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі