В холодну пору вас зігріє чашечка чаю

Публікації

«Якщо холодно, чай вас зігріє, якщо спекотно – він вас охолодить, якщо маєте пригнічений настрій – він підбадьорить, якщо ж схвильовані – заспокоїть», - свого часу цю просту істину помітив англієць Вільям Гладстон. Важко уявити, що смак чаю на землі був колись невідомим. Здається, що цей цілющий напій завжди супроводжував людину протягом усього життя. Де б ви не опинилися – в ресторані чи на серйозній діловій зустрічі – вам завжди запропонують на вибір декілька сортів чаю.
Сьогодні відомо близько 1000 видів чаю, купажів, трав’яних та фруктових сумішей, серед яких найбільш поширеними є чорний, зелений, фруктовий, трав’яний, ароматизований…
Широкий асортимент товарів пропонують чайним гурманам міста Володимира-Волинського та району безліч торгових марок «Чайна Країна», «Світ чаю» та багато інших.
-Основу чайної колекції, представленої у магазині «Пролісок», становлять як вітчизняні, так і закордонні чаї. Вагові першосортні та ретельно підібрані чаї ми імпортуємо в основному з Німеччини, яка у свою чергу продукцію отримує з Кенії, Індії, Цейлону та Китаю. Найбільш значним гравцем ринку чаю в Україні є ТОВ «Юнілівер-Україна», представлене брендами «Lipton», «Brooke Bond» і «Бесіда». Наступна за величиною компанія українського ринку чаю – ТОВ «Ексімтрейд», яка входить до складу торгово-виробничого холдингу «Орімі Трейд Україна». На сьогоднішній день асортимент чаю «Орімі Трейд Україна» представлений торговими марками «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді», «Принцеса Гіта». А також дана компанія – єдиний представник в Україні преміальних англійських торгових марок чаю «Greenfield» і «TESS». ТОВ «Ексімтрейд» є найбільшим українським виробником. Ще одним виробником чаю на території України виступає спільне українсько-британське підприємство «Українська чайна фабрика «Ахмад Ті», ексклюзивним партнером якого в Україні є українсько-кіпрське підприємство «Піраміда» (дистриб’ютор торгових марок «Ahmad Tea», «Grace!», «ТЕТ»), та ін., – розповідає продавець чайного відділу магазину «Пролісок» Лариса Войтюк.
Важливо, що ціни на чайну продукцію розраховані на різні верстви населення. Найдешевшими стали вітчизняні розсипні та пакетикові чаї (типу «Принцеса Нурі», «Бесіда», «Карпатський») – від 7-10 до 18-20грн. за 100г, середньоцінові («Greenfield» і «TESS» та ін.) – від 25-30 до 40-50грн. за 100г. Завезені вагові чаї з-закордону дорожчі приблизно у 2 рази. Наявні у продажу також й елітні, зокрема, білі чаї «Сльози дракона», «Білий піон» (124-126грн. за 100г).
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі