В ательє «Мережка» шиють і ремонтують одяг для всіх на всі сезони

Я тільки завітала до ательє «Мережка», а власниця закладу Тетяна Пагуба зустріла звісткою:
-А ми вже завантажені замовленнями до кінця грудня.
Кращої реклами і не придумаєш. Ательє «Мережка» користується великою популярністю серед клієнтів у місті і в районі. Тут шиють сезонний одяг для чоловіків, жінок і дітей: верхні куртки, френчі, повсякденні та святкові сукні, блузи, спідниці, костюми. Досвідчені спеціалісти працюють з виробами з хутра та шкіри. Приймаються замовлення підприємств на пошиття і ремонт робочого одягу. Останнім часом до «Мережки» часто звертаються і бюджетні організації, бо ательє – чи не єдине в місті, яке працює за безготівковий розрахунок. Досить часто до «Мережки» приходять люди, яким необхідний терміновий ремонт одягу, чохлів для сидіння автомобілів тощо. Напередодні Нового року ательє пропонує своїм відвідувачам широкий асортимент дитячих карнавальних костюмів, які можна взяти на прокат. Тут відновлюють і розкішні весільні сукні, а оскільки зима вже притрусила землю першим снігом, зросла потреба в ремонті шуб, дублянок та кожушків. При цьому замовники впевнені, що одяг не лише якісно відремонтують, а й він набуде ще кращого, більш вишуканого вигляду.
Для працівників «Мережки» їхня праця – це передусім творчість. Тут постійно народжуються нові ідеї, які допомагають задовольнити бажання відвідувачів. Нині в ательє з перспективою постійного працевлаштування проходять стажування дві швачки за направленням з Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості. Дві юні дівчини, які закінчують ВПУ №23, мають можливість поглибити знання і вміння, проходячи в ательє виробничу практику.
Отже, «Мережка» впевнено йде вперед. Бажаємо напередодні свят очільниці закладу Тетяні Юріївні та працівникам світлого і успішного майбутнього!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі