В агротехнічному коледжі провели ярмарок кар’єри

У Володимир-Волинському агротехнічному коледжі відбувся ярмарок кар’єри для його випускників. Захід був спрямований на сприяння працевлаштуванню та адаптації на ринку праці молодих спеціалістів. На ярмарок були запрошені підприємства та установи, які готові приймати до себе молодих фахівців та дають їм можливості кар’єрного зростання. Розпочала захід директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова. Менеджер з персоналу ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Тарас Васів презентував новий бренд «Епікур» та запропонував присутнім поповнити молоду команду професіоналів.
Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами Володимир-Волинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук повідомив випускникам-юристам, що центр займається захистом прав і свобод малозабезпечених верств населення, та запропонував присутнім звертатися для набуття професійного досвіду юриста. Головний інженер філії ПрАТ «Волиньобленерго» Олександр Романчук розповів про наявні на підприємстві вакансії та можливості кар’єрного росту. Старший інспектор з кадрів філії ПАТ «ДПЗКУ» «Володимир-Волинський КХП» Тетяна Марченко презентувала підприємство, що займається заготівлею та зберіганням зернових культур, і запропонувала випускникам спробувати свої сили в одній з найважливіших для держави галузей.
Даний захід дав можливість студентам-випускникам отримати інформацію про кадрову політику, корпоративні цінності підприємств, особливості виробничих процесів та вимоги до працівників, умови прийняття на роботу та побудови успішної кар’єри. Це дасть їм можливість знайти гідну роботу за отриманою спеціальністю в майбутньому.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі