Увага! Увага! Увага! «Людина року» у Володимирі-Волинському!

Час воєн і лихоліть. Час балів і феєрверків. Ніколи люди не перестануть складати подяку і виявляти шану тим, хто працює на благо суспільства, хто своїм прикладом у праці та в особистому житті надихає оточуючих. Від Прометея до Індіри Ганді, від Жанни Д’арк до матері Терези історія оголошує нові імена своїх героїв. Не є винятком і наш волинський край, який плекає і дає громаді тих, кого ми можемо назвати «Гордість нації» або, як прийнято їх ще іменувати «Людина року». Тому газета «Місто вечірнє» утретє за двадцять років за допомогою всіх своїх читачів, жителів міста, району і області ще раз назве своїх героїв – людей, які заслуговують на те, щоб їхні імена стали відомі якомога ширшому колу співвітчизників. Наше видання розпочинає акцію «Людина року», з положенням про яку у повному обсязі можна ознайомитися на сайті газети. Запрошуємо Вас усіх долучатися до участі в акції і просимо повідомляти редакцію про людей, які, на Вашу думку, достойні вдячності суспільства і мають бути занесені до списку «Людина року» нашого краю. На сторінках нашого тижневика Ви упродовж року матимете можливість читати про своїх земляків, гідних звання «Людина року» нашого міста, району та області.
Пишіть, телефонуйте, розповідайте – героїв нашого часу повинні всі знати в обличчя.
Особисті думки щодо конкурсу ми попросили висловити декого з відомих у місті людей.
Світлана Федонюк - голова комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, комунікацій та міжнародного співробітництва Володимир-Волинської міської ради:
-Ідея проведення конкурсу «Людина року» - не нова, але вона на диво органічно прижилася у нашій країні та області зокрема. Проводився також такий конкурс у Володимирі - і це було цікаво та видовищно. Тож якщо є запит громади на рейтинг, то конкурс однозначно потрібний. Це стимулюватиме людей бути кращими. Лише хочу побажати організаторам, аби конкурс не перетворився на таку фікцію, як громадський бюджет у нашому місті.
Петро Саганюк, Володимир-Волинський міський
голова:
-Цілком підтримую таку ідею, бо вважаю, що є багато достойних людей, які вартують того, щоб про них більше знала громадськість. Проте вважаю, що повинні бути враховані категорії учасників: герої АТО, педагоги, учнівська молодь, бізнесмени. Слід визначити кількість учасників по категоріях. Я б порекомендував написати про відомого у місті хірурга Михайла Дудіча, невропатолога Галину Перепеличну, вчителя хімії Наталію Козік, яка дає міцні знання талановитим учням. Бажано, щоб у конкурсі не брали участь лідери ГО і осередків партій

Розділ новин: 

Коментарі