Устилузький ЦНАП ділився досвідом з шацькими гостями

20 серпня в Устилузькому ЦНАПі з навчальним візитом побувала делегація з Шацька у складі секретаря селищної ради Людмили Цевух, начальника відділу організаційно-правового забезпечення Ольги Найди, начальника відділу ЦНАП Шацької РДА Інни Будник та адміністратора відділу Світлани Гошовської, а також голів громад, сільрад, фахівців ЦНАПу та спеціалістів з надання муніципальних послуг. Начальник Устилузького ЦНАПу Олег Василенко ознайомив гостей з історією створення Центру та його роботою. Учасникам візиту дуже сподобалось гарно відремонтоване та пристосоване для плідної діяльності приміщення ЦНАПу, якому виділили частину будівлі міської ради. Тут облаштовані фойє, комфортні фронт- і бек-офіси, санітарна кімната, кімната відпочинку працівників. Також створені умови для осіб з інвалідністю, місця для самообслуговування, куточки для дітей.
Працівники ЦНАПу показали, як на практиці реалізуються інституційні механізми в Центрі, наприклад, інструменти інтеграції послуг, можливості гнучкого формування персоналу ЦНАПу з ефективним використанням наявних людських ресурсів.
Експерт Асоціації ЦНАПу Лариса Карп’як говорила про те, що кожна громада має вирішувати, який ЦНАП у ній має бути та які послуги надаватиме, але він обов’язково потрібний.
Регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» Станіслав Ющик детально поінформував присутніх про Програму за напрямком «Покращення якості адміністративних послуг», умови участі в Програмі для отримання допомоги на створення та модернізацію ЦНАПу.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі