Устилузька громада переймає німецький досвід у питаннях боротьби з корупцією

Із 29 листопада по 8 грудня заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька перебувала на семінарі «Протидія корупції: заходи запобігання, санкції», що відбувся у Берліні в рамках реалізації проекту «Добре урядування в об’єднаних територіальних громадах». Він фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Засновник заходу – Європейська академія Берліна.
З усієї України участь у семінарі взяло лише 17 представників об’єднаних громад. Аби потрапити на форум, потрібно було пройти конкурсний відбір, оголошений ще у вересні, з чим Світлана Євгенівна успішно впоралася.
Упродовж десяти днів на заняттях німецькі партнери ділилися власним досвідом щодо протидії корупції, розповідали на власних прикладах, як подолати корупцію в Україні. Крім цього, учасники семінару побували у Потсдамі та Нейрупіні, де мали зустрічі й розмови з мерами цих міст, а також були запрошені на засідання парламенту землі Бранденбург. Усі витрати за проведення семінару та перебування його учасників у Німеччині взяла на себе німецька сторона.
Аби боротьба з корупцією була успішною, робота у цьому напрямку має проводитися на всіх рівнях влади, впевнені німецькі посадовці. Така система, як налагоджений годинниковий механізм, діє у Німеччині.
Незабаром Світлана Дубицька проведе семінар з колегами в Устилузі, де поділиться отриманою інформацією з метою практичного застосування її на території ОМТГ.
Міла Сергєєва,м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі