Устилужан та гостей міста запрошують на свято класичної музики

Публікації

12 жовтня відвідувачі першого фестивалю, присвяченого творчості великого композитора Ігоря Стравінського, матимуть унікальну можливість насолодитися виставами Львівської філармонії та Харківського театру опери і балету.
Минулого тижня, 1 жовтня, з відкриття арт-об’єкту в Устилузькій школі мистецтв стартував новий грандіозний проект «Устилуг Стравінський FEST».
Мистецький витвір, що є копією встановленого у Києві на вулиці Лютеранській, виконаною із гіпсу та пластики з нержавіючої сталі, подарував містечку Класичний ювелірний дім «Lobortas». Автор витвору - скульптор Костянтин Добрянський, монтував арт-об’єкт художник Михайло Томасик.
Головне фестивальне дійство розгорнеться в Устилузі в суботу, 12 жовтня.
Програма фестивалю
12.00 год. – концерт дітей-виконавців, що відбудеться в приміщенні Устилузької школи мистецтв за участі учнів Луцької музичної школи №1 ім.Шопена, Ковельської, Нововолинської та Володимир-Волинської музичних шкіл, Устилузької школи мистецтв, студентів Волинського коледжу культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського та юних гостей із ґміни Людвін – польського партнера Устилузької ОМТГ. (Пряму трансляцію концерту можна буде дивитися на подвір’ї школи мистецтв зі спеціально встановленого екрана).
14.00 год. – урочисте відкриття першого «Устилуг Стравінський FEST» По закінченні – вистава «Історія солдата» у виконанні артистів Львівської філармонії та балети «Весна священна» та «Жар-птиця» на музику Ігоря Стравінського, які представить Харківський національний академічний театр опери та балету. (Заходи проходитимуть на Міському стадіоні).
Організатори фесту запрошують устилужан та гостей міста на свято класичної музики!

Розділ новин: 

Коментарі