Урочисто вітали з поверненням бійців зенітно-ракетного полку

3-го травня місто разом з головою ОДА Олександром Савченком і народним депутатом Ігорем Гузем на площі з оркестром зустрічали особовий склад 39-го ЗРП на чолі з командуванням. Бійці повернулися із зони АТО.
«Завдання виконали успішно», - такими словами відзвітував присутнім командир військової частини А2892 полковник Костянтин Заіченко, отримуючи коровай від дівчат у вишиванках.
Близько 200 військових та 100 одиниць техніки було залучено до виконання завдань з охорони повітряного кордону з листопада 2017 року. Нині всі повернулися на ротацію до військової частини.
Хвилина мовчання, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів і виступи голови Волинської ОДА Олександра Савченка, народного депутата Ігоря Гузя. Захисиникам було вручено нагороди і грошові премії від обласного керманича і міського голови Петра Саганюка. Вище командування теж нагородило військовиків подяками, нагрудними знаками і присвоєнням військових звань.
«Ми повернулися до вас, додому, ми не підвели місто. Ми дуже раді, що тут війни немає. Ми зробили все, щоб не допустити її сюди», - сказав командир зенітників. Він подякував бійцям і тим, хто із шаною поставився до його підлеглих. Дружина військовослужбовця Оксана Трикуш присвятила їм вірш, а учні НВК №3 продовжили вітання віршованими рядками. Діти подарували військовим квіти і разом із студентами міських коледжів запустили в небо жовто-блакитні кульки та емблему полку – як захисний щит над містом. Завершилися урочистості святковим концертом, що проходив у приміщенні КМЦ.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі