Управління ДСНС України нагадує про дотримання правил безпеки на воді

Управління ДСНС України нагадує про дотримання правил безпеки на воді
Управління ДСНС України нагадує про дотримання правил безпеки на воді

Щороку на Волині внаслідок необережного поводження на воді гине понад 60 громадян. Щоб запобігти лиху, дотримуйтесь вимог правил безпеки, – закликає Володимир-Волинський РВ Управління ДСНС України у Волинській області.
Приємний і корисний відпочинок влітку – відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Плануючи відпочинок біля водойм, необхідно пам’ятати всього декілька правил, а також бути обережним та дисциплінованим.
Купайтесь у місцях, де діють рятувальні пости. Відпочинок на воді повинен бути тільки в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях, де чергують рятувальники.
Обирайте сприятливу погоду. Відпочивайте на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду за швидкості вітру до 10 м/с, при температурі води – не нижчою за +18, повітря – вище +24.
Умійте надати допомогу потопаючому. При утопленні доправте людину на берег. Якщо ознаки життя відсутні, очистіть легені потерпілого від води, виконуйте непрямий масаж серця з вентиляцією легень (30 натискань – 2 вдихи).
Уміння плавати – передумова безпеки на воді. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.
Не залишайте дітей без нагляду біля води. Купання дозволяється виключно під наглядом дорослих (педагогів, керівників або батьків). Дітям, які не вміють плавати, заборонено заходити у воду вище пояса.
«Дикі» пляжі, круті береги, замулене дно – небезпечні. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих берегів, у місцях зі стрімкою течією.
Алкоголь і безпека на воді – несумісні. Вживання алкоголю неприпустиме під час відпочинку на воді. Більшість трагедій трапляються з громадянами напідпитку.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: