Університет ВІЕМ запрошує територіальні громади до співпраці

У рамках програми Східного партнерства ЄС із 20-го січня оголошено набір проектних заявок на першу із чотирьох програм територіального транскордонного співробітництва – програму «Україна-Білорусь». Гранти на розвиток територіальної громади тільки в рамках цієї Програми можуть становити від 60 до 250 тисяч євро на один проект.
Організатори партнерства зазначають, що 10% бюджету проекту мають забезпечити організації, партнери, які будуть його спільно реалізовувати. Ректор університету ВІЕМ Василь Байцим звернувся до голів сільських і районних рад, депутатів та активних громадян з такими словами: «Ми готові стати Вашими партнерами, в тому числі забезпечити дофінансування Ваших проектів. У рамках цієї програми зараз тривають інформаційні дні, покликані допомогти потенційним конкурсантам на території Чернігівської, Житомирської, Київської, Рівненської та Волинської областей. Більше інформації можна знайти за адресою www.eaptc.eu».
Ректор університету ВІЕМ також повідомляє, що до 15 березня є можливість стати слухачами-претендентами на європейський диплом (напрямок: економіка, спеціалізація: державне управління та місцеве самоврядування) та безоплатно (в такому разі) взяти участь у тренінгах з підготовки проектних заявок на програми «Україна-Білорусь», «Польща-Білорусь-Україна» та інші програми ЄС, конкурси на які будуть оголошені найближчим часом.
Уже понад три роки університет ВІЕМ спільно зі Старопольським університетом реалізують програму «Крок до євроінтеграції», що дає змогу отримати європейський диплом (дійсний у 158-ми країнах світу), а в подальшому залучити реальні інвестиції на розвиток територій та вирішення актуальних проблем громади.
До співпраці запрошують передусім сільських голів, їхніх секретарів, депутатів ради, а також усіх молодих та ініціативних людей. Тренінги, навчальні та практичні заняття будуть відбуватися з використанням інноваційних технологій та мережі Інтернет у зручний для слухачів час у містах Луцьку, Ковелі, Любліні та Варшаві.
Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі