Український вулик, або Світло не розпинається

Український вулик, або Світло не розпинається
Український вулик, або Світло не розпинається

В українському вулику немає таких, які не працюють і не борються. Всі борються і всі працюють. Кожен виконує те, на що він здатний. Хтось ліпить вареники, а хтось засвоює вміння стріляти. Все, все в боротьбі. І шукають правди в собі, а не в рабських книгах, які учать не противитися злу, бо то є противне Богу. Не ту науку дав нам Христос, який запитував катів: «За що б’єте? Якщо я винуватий, то доведіть! Якщо не винуватий, то за що б’єте?» Тут скоріше можна відчути: «Відійди, відійди від мене, московська нечисть! Від тебе смердить рабом!» Навіщо нам ті книги, які вчать бути рабами? Вони нам не потрібні. Там немає Бога, бо немає святої Волі. А де немає святої Волі, як казав пророк Тарас, там не буде добра ніколи. Книги, які проповідують рабство, не можуть бути святими. Не можна вгамувати спрагу, напившись із калюжі з гноївкою. І сонце не може гріти із смердючого гною. Не потрібне нам ваше свято, де обіймає темрява Світло і поглинає його. Нам світ темряви не потрібний. Нам потрібен «світ ясний, вольний, новий». Ми маємо вдосконалюватися, визріти і взірцем того вдосконалення має бути Творець світу Животворящого, світу вільного. 
Великою ціною здобувається воля. І хай світ задивиться на цю Волю! Ось яка вона, Україна! І не ми будемо йти до них, а вони йтимуть до нас і вчитися, як жити у вільному світі, бути вільними і не сповитими. І ми скажемо словами Христа: «Не бійтеся! Се я!» Так, не бійтеся, це я! Я – Україна! Світло не можна розіп’яти. Світло не розпинається. 
Проте все-таки його можуть розіп’яти. І ми самі розпинаємо! У центрі себе ми поставили знак Сонця, на якому розіп’яли Апостола Світла, що уроджений тим же Сонцем. А значить, він сам є Світлом. Це злочин темряви. Це її гріх, а ви є від того гріха. Яких потрібно доказів, щоб зрозуміти це? Розіп’яте Сонце не укріплює людину, не робить її душу, як у дитини, ту душу, яку в неї Христос уклав. Воно гнітить людину, робить її рабом, і темрява торжествує. Зрозумійте світло – і станете світлими! І не розпинайте того, чого не можна розіп’яти! Зараз темрява також прагне розіп’яти Світло. Але не згасне Світло України і буде кара тим, хто хотів його розіп’яти. Земля оновиться. «І буде син, і буде мати, і будуть люди на Землі!»
Дмитро Себій, с. Верба, Оваднівська ОТГ

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: