Українські інноватори покоління-Z змінюють майбутнє індустрії моди

Українські інноватори покоління-Z змінюють майбутнє індустрії моди
Українські інноватори покоління-Z змінюють майбутнє індустрії моди

5 листопада — презентація проектів в рамках міжнародного проекту Fashion Pitch 
Fashion Pitch — міжнародна платформа, яка підтримує ідеї та стартапи покоління Z (9-25 років). Цього року основна увага приділяється індустрії моди: fashion tech (IT, AI, ML, blockchain, 3D), sustainable fashion, стартапи, орієнтовані на нову логістику, рішення для customization або promotion, та багато інших.
"Ми неймовірно натхненні створенням можливостей для покоління Z. Вони неймовірно відкриті і захоплені новим досвідом та викликів. Вони просто хочуть змінити світ на краще. Проте до Gen-Z все ще недостатньо прислухаються. Тільки уявіть, що станеться, коли ви сконцентруєте їх енергію на створенні інновацій у галузі, якою вони захоплені. Зараз вдалий час для fashion», - говорить Марія Терехова, засновниця NFZ Fashion Pitch.
Своїми ідеями вже поділились талановиті Z-ти з 32 країн світу, серед яких: Іспанія, Індія, Литва, Ліван, США, Австрія, Сінгапур, Бурунді, Індонезія та багато інших. Інформаційними партнерами проекту в Україні є Klitchko Foundation та Українська академія лідерства.
Відбір найкращих ідей на регіональному рівні відбудеться з 5 по 14 листопада 2021 року. Календар подій, перелік учасників та міжнародних експертів можна знайти на офіційному сайті https://fashionpitch.org 
Розпочинатимуть відбір кращих з кращих фешн-інновацій з українського Country Pitch: 5 листопада, о 18:00 за Києвом. Організатори запрошують всіх охочих долучитись до онлайн-пітчу в прямій трансляції за посиланням: https://youtu.be/PYgGMkLcKwA  
Серед експертів: Варанд Раджан Крішна (Індія), Адріен Бортотто (Франція), Марія Терехова (Україна), Ірене Феста (Італія), Костя Григор'єв та Анна Петрова (Україна). 
50 фіналістів з різних країн світу потрапляють до пре-акселератору. Ця програма розроблена спеціально для покоління-Z і включає менторство, навчання, виступи надихаючих міжнародних спікерів і Hackathon, де молоді люди вирішуватимуть реальні бізнес-кейси. Кінцевою точкою проекту є Demo Day. На цьому заході бізнес-ангели, великі компанії, університети та лабораторії нададуть свою підтримку поколінню Z.
NFZ Fashion Pitch це чудова можливість отримати 5000$ на розвиток ідеї або стартапу, долучитися до програм міжнародних акселераторів, доопрацювати проєкт у хабах та лабораторіях, знайти друзів та наставників з усього світу, отримати запрошення на стажування чи навіть роботу. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: