«Українське коровай-сузір’я» шукає героїв

Уже увосьме фестиваль «Українське коровай-сузір’я» скликає друзів, щоб віддати данину традиційній національній культурі нашого народу, його звичаям, обрядам – усьому, що визначає автентичність нації, її неповторність.
Щороку заходи, які проводяться в рамках фестивалю, об’єднуються однією темою. Минулого року гості й учасники фестивалю у форматі реквієму вшановували загиблих героїв – Небесну сотню і воїнів АТО. Цьогоріч лейтмотивом фестивальних заходів є героїзація наших земляків – тих, хто вчора працював на полях, обмолочував збіжжя, випікав хліб, а сьогодні, віддаючи життя, захищає рідну Вітчизну. Але не лише вони є героями у щоденній боротьбі за незалежність, волю і кращу долю нашої країни. Волонтери – це люди, які об’єднали у спільній діяльності всіх, хто у непростий час навіть найменшим внеском захотів допомогти у захисті Вітчизни, відновити обороноздатність нашого війська. Без їхніх зусиль усі благородні наміри не переросли б у ту життєдайну ріку допомоги, яка день у день підтримує наших хлопців там, на передовій у зоні антитерористичної операції на сході.
Організаційний комітет восьмого фестивалю національної традиційної культури «Українське коровай-сузір’я» просить зголоситися всіх волонтерів, які допомагають військовим Збройних сил України, за телефонами 2-28-84, 2-16-91, +38 (095) 55-87-836.

Розділ новин: 

Коментарі