«Україна починається з кожного із нас»

24 червня у великому сесійному залі Нововолинської міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України. З державним святом нововолинців привітав перший заступник міського голови Андрій Сторонський,
-Ухвалення 20 років тому політико-правового документа незалежної української держави – це результат багатолітньої роботи, гострих дискусій та обговорень. Його прийняття стало точкою відліку нової епохи в історії України, закріпило її правові основи, суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету держави на світовій арені, - наголошував посадовець.
А депутат міської ради директор ЗОШ №7 Сергій Трофимчук розповів про шлях розвитку Конституції України.
-Україна починається з кожного із нас, тому потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зримими змінами, - зауважив випускник ЗОШ №2 Назарій Веремчук.
Після офіційної частини відбувся концерт, який підготували вихованці міського центру дитячої і юнацької творчості та дитячої школи мистецтв, подарувавши присутнім гарний настрій та позитивні емоції.
Валентина Савчук м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі