Україна націоналізує нафтопровід, який привласнив Медведчук

 Україна націоналізує нафтопровід, який привласнив Медведчук
Україна націоналізує нафтопровід, який привласнив Медведчук

Президент Володимир Зеленський повернув у державну власність нафтопровід "Прикарпатзападтранс", ввівши у дію рішення РНБО від 19 лютого.
У документі також йдеться про необхідність "визнати, що бездіяльність Кабінету Міністрів призвела до втрати державного контролю за цими об'єктами", - передає Укрінформ.
Відповідальними за контроль повернення нафтопроводів державі призначили Уряд і СБУ, а Офісу Генпрокурора спільно з НАБУ рекомендовано забезпечити захист інтересів держави щодо прав власності на ці нафтопродуктопроводи.
Нагадаємо, йдеться про нафтопродуктопровод "ПрикарпатЗахідтранс", який, за словами Глави РНБО Олексія Данілова, "дуже дивним способом виявився в приватних руках іноземної держави".
Загальна протяжність нафтопроводу, який повернувся у власність держави, становить 1433 км. До рішення про введення санкцій нафтопровід належав Віктору Медведчуку.
Як передає LB.ua, майно "ПрикарпатЗахідтранс" планується передати Нацагентству з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів (АРМА) для проведення конкурсу з продажу або передачі в управління об'єкта. Але поки активи збираються передати в тимчасове зберігання "Укртранснафті".
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: