«Україна моя барвінкова»

19 серпня, на Спаса, у с.Володимирівка відбувся захід, присвячений Дню Незалежності, «Україна моя барвінкова». Із привітальним словом виступив сільський голова Микола Потапюк. Ведучі свята Анастасія та Ольга Легкобит зворушливо читали вірші про нашу державу. Виставку декоративно-прикладного мистецтва організувала завідувач клубу Наталія Сидорук. Бібліотекар І категорії Тетяна Ковальчук зібрала виставку декоративно-прикладного мистецтва «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене». Патріотичні пісні прозвучали у виконанні Світлани Сидорук та дитячого вокального колективу «Україночки».
Щирими оплесками односельці зустрічали гостей із с.Льотниче Вікторію Бацанську та Олександру Мельничук, сестер Аліну та Юлію Шулик, сімейний колектив Юрія, Тамару та Олександру Костюків «Арифметика любові», які приїхали з Поничева.
Директор будинку культури Ольга Мельничук висловлює слова вдячності за музичне оформлення свята Станіславу Грицюку, Павлу Мельничуку та всім, хто допомагав в організації дійства.
Міла Сергєєва, с.Льотниче, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі