Україна цікава для європейців

Депутат Верховної Ради України, як заступник голови Комітету в закордонних справах, Ігор Гузь у складі парламентської делегації працював у Норвегії. Робочий візит організований за підтримки парламентів обох країн. Мета – обмін досвідом роботи норвезьких законодавчих органів.
Українські парламентарі у місті Осло провели низку зустрічей з надзвичайним та повноважним послом України в Норвегії В’ячеславом Яцюком, лідерами політичних партій та представниками інших інституцій.
Нардеп розповів про те, що парламентарі Норвегії із задоволенням відвідують Україну. «Як на мене, це чудовий приклад для наслідування європейськими політиками, а для нас – чіткий меседж, що наша країна цікава європейцям», - зазначив він.
Ігор Гузь запросив норвезьких колег відвідати Україну та зокрема Волинь і озвучив пропозиції з практичного втілення досвіду цієї країни, зокрема у децентралізаційному та євроінтеграційному процесах. Окремо обговорили можливість реабілітації наших військовослужбовців у них.
«Наразі відомо, що Норвегія надала фінансову допомогу в розмірі 100 млн євро на лікування українців, але як такого досвіду реабілітації військових вони ще не мають. Нам важливо запозичувати норвезький приклад в Україні з адмінреформи. Їхні комуни працюють ефективно, адже держава давно передала повноваження та ресурси місцевій владі. Ще один момент: для нас важливі практичні поради цієї країни, особливо після введення безвізу, який Україні нададуть у червні», - розповів обранець.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі