Учні 6-Б класу ЗОШ №1 здійснили свою мрію – відвідали Львів

15 січня у володимир-волинському КМЦ відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Наш клас і наш вчитель». Учні 6-Б разом із класним керівником Людмилою Леонідівною Католик отримали таку бажану і довгоочікувану нагороду – поїздку до Львова. Нарешті, коли весна вступила у свої законні права, учні 6-Б в один із сонячних днів вирушили у незабутню поїздку до Львова. Своїми захоплюючими враженнями про мандрівку старовинним містом вони поділилися з кореспондентом «Міста вечірнього» та розповіли про те, що найбільше сподобалося і запам’яталося.
Хто не прогулювався затишними старовинними вуличками міста, той не зможе оцінити всю красу древнього Львова. Перед юними гостями з Володимира відкрилися величні пам’ятники історії та архітектури: театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, пам’ятник Тарасу Шевченку, львівська статуя свободи та інше. Учні піднялися на найвищу точку Львова – гору Високий замок, побачили місто з висоти пташиного польоту. Чи не найбільше враження на хлопців справив музей зброї «Арсенал», у якому вони познайомилися з усіма видами зброї (холодна, вогнепальна, метальна, захисне озброєння) та прослідкували її еволюцію. Правду кажуть, що Львів пахне кавою і шоколадом. Так у «Майстерні шоколаду» ввічливий персонал ознайомив дітей з різноманітними рецептами приготування кави і шоколаду та допоміг підібрати одне з авторських тістечок власного приготування. А за великим склом на першому поверсі учні мали змогу на власні очі спостерігати за технікою виготовлення та переплавки шоколадних виробів різної форми та величини. Вони там побачили відтворену будівлю ратуші з білого шоколаду, шоколадних левів різних розмірів, солодощі у вигляді шоколадних сердець, ведмедиків, дідів морозів і навіть будівельних інструментів… Усе це створювало трохи містичну атмосферу шоколадної казки.
Також володимирські школярі відвідали музей-ресторан «Львівська копальня кави». Вони спустилися у підвальні приміщення, де усім дорослим видали спеціальне спорядження: шахтарську каску з ліхтарем. Бажаючі мали змогу насолодитися неперевершеною львівською кавою. Особливе враження на учнів справив музей народної архітектури та побуту під відкритим небом «Шевченківський гай». Діти мали можливість побачити історичні споруди різних регіонів Західної України. Це не відновлені з картинок будівлі, а справжні хати різних століть. І що найцікавіше, внутрішнє оздоблення у них таке, яким було у давнину. Всередині будинків стояв незвичайний запах старовини, підкріплений ароматами трав, який ніби переніс присутніх у минуле.
Звичайно, екскурсійна подорож 6-Б і їхнього класного керівника не була б такою цікавою без пізнавальних розповідей і легенд екскурсовода пані Ірини. Учні на чолі з Людмилою Леонідівною висловлюють щиру вдячність туристичній агенції «ТурА»та її директору пані Оксані, а також газеті «Місто вечірнє» за цікаву, комфортну та пізнавальну поїздку.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі