Нещодавно у першій одинадцятирічці було проведено Тиждень охорони праці й Тиждень безпеки життєдіяльності людини. З дітьми проводилися бесіди та виховні години щодо безпеки життєдіяльності, а з учителями – семінари та круглий стіл з питань охорони праці й техніки безпеки.
Наймолодші школярі малювали, переглядали відео, мультфільми з правил безпеки вдома і на вулиці. Учні 5-х класів побували на екскурсії у пожежній частині.
-Один з рятувальників ознайомив нас з обладнанням машин для виїзду на виклик, провів інструктаж з пожежної безпеки вдома та у громадських місцях. Деяким учням справді пощастило, бо їм навіть дозволили приміряти спеціальне обладнання та сфотографуватися в ньому. Нам роздали листівки, у яких йдеться про важливість дотримання техніки безпеки. Було цікаво і повчально, - діляться враженнями учениці 5-А класу Анна Сидорук та Катерина Трачук.
Шестикласники ж пошили своїми руками ватно-марлеві пов’язки, а старшокласники змагались у різноманітних конкурсах та брали участь у цікавих виховних годинах.
-Звичайно, я знаю, що ртуть – це метал сріблясто-білого кольору, а її пари та сполуки дуже отруйні. Але страшно те, що з потраплянням в організм людини через органи дихання (наприклад, коли розіб’єш термометр) ртуть акумулюється та залишається у ньому на все життя. Саме тому ми на виховній годині відпрацьовували дії при розливі ртуті у приміщенні. Звичайно, теоретично. Я впевнений, що кожен з нас запам’ятав їх на все життя, - каже учень 10-го класу Назар Дячук.
Такі заходи збагачують школярів знаннями про здоровий спосіб життя, формують правила безпечної поведінки та дотримання їх у різноманітних життєвих ситуаціях.
Тетяна Хорунжа, учениця 10-го класу ЗОШ №1, м.Володимир-Волинський
Коментарі