Учасники №18. Старша група «Чомусики», ЗДО №3 «Сонечко»

На споруді «Змійка» зліва направо: Назар Макарик, Дарина Добровольська, Дмитро Квашук, Роман Войтюк, Владислав Батура, Марина Ковальчук, Мілана Грушевська, асистент вихователя Зінаїда Сергіївна Барановська. Зверху зліва: Євгеній Левчук, Ярослав Собчак, Дмитро Дорош, Данило Дорош, помічник вихователя Ольга Миколаївна Хомюк, Сніжана Климовець, Ярослав Грабовський, Арсен Вітрук, вчитель логопед-дефектолог Світлана Степанівна Яремчук, Ярослав Коханський, Ангеліна Мартинюк, вихователі Ірина Георгіївна Оберук, Наталія Миколаївна Черненко, Соломія Вовк, Анастасія Нікітіна, Еммануелла Олійник, інструктор з фізкультури Ольга Григорівна Поляновська, Анна Музичук, Юліан Гловацький, Артем Аполлонін.

Весела, шумна і дзвінка, найкраща серед всіх група наша дорога, «Чомусики» – ми всі!

Ці слова радісно лунають з уст діток старшої групи «Чомусики» ЗДО №3 «Сонечко». Це веселі, дружні, допитливі малята. Їх у групі 37, двоє з них з особливими освітніми потребами. Діти вже третій рік відвідують садочок. За цей час підросли, зміцніли, адже цьому сприяють заняття з фізичної культури, гімнастика (ранкова та після денного сну), загартовуючі процедури, що дають можливість дітям рости здоровими.
Дитячий садок – це маленька країна дитинства, у якій весело і цікаво подорожувати малятам разом з вихователями Наталією Миколаївною Черненко, Іриною Георгіївною Оберук, асистентом вихователя Зінаїдою Сергіївною Барановською, помічниками вихователів Ольгою Миколаївною Хомюк та Ольгою Степанівною Рибак. 
Змістовні, цікаві заняття з дітками проводять вчитель логопед-дефектолог Світлана Степанівна Яремчук, практичний психолог Лілія Сергіївна Пшоннік, інструктор з фізкультури Ольга Григорівна Поляновська, музичний керівник Людмила Іванівна Ніколаєва. 
Кожній дитині, що відвідує групу з перших днів, дорослі створюють радісну атмосферу, в якій дошкільнята зростають самостійними та щасливими. Цьому сприяє система М. Монтессорі, яку використовують у своїй роботі педагоги. Монтессорі-педагогіка органічно увійшла в сучасну освітню програму «Дитина». Педагоги впливають на малечу через дидактичні матеріали, з якими діє дитина в підготовленому дорослими середовищі. Саме справжні монтессорі-матеріали з 5-ти навчальних курсів є у групі: матеріали навичок практичного життя, сенсорики, мови, математики, космічного виховання. Це чарівне царство кольорових кубів, золотих намистинок, «співаючих» циліндрів, трикутників.
Система Монтессорі сприяє розвитку індивідуальності, формує позитивну дисципліну, допомагає малечі повірити у свої сили.
У кожній групі цього дошкільного закладу разом з дітьми вікової норми перебувають малята з особливими освітніми потребами. Згідно з рекомендаціями фахівців інклюзивно-ресурсного центру, з кожною дитиною проводяться корекційно-розвиткові заняття. Відповідно до рівня розвитку малят складається індивідуальна програма, розробляється перспективна мета та короткострокові завдання. Результативності роботи сприяють створені належні умови для корекційно-розвиткового процесу та відповідний психолого-педагогічний супровід. Кожна дитина неповторна, вона має свій індивідуальний темп розвитку та спосіб навчання. Тому колектив фахівців садочка намагається створювати такі умови, які сприяли б навчанню відповідно до індивідуальних особливостей дитини. Співпраця з усіма учасниками корекційно-педагогічного процесу дає позитивні результати і сприяє розвитку мовлення та пізнавальної діяльності дітей з особливими освітніми потребами. Діти вранці з бажанням ідуть у цей заклад, ввечері з посмішкою зустрічають маму, тому що їм було комфортно цілий день, – це є головним завданням педагогів в інклюзивній освіті.
У групу малят запрошують веселі смайлики. Діти самостійно вибирають, як вони хочуть вітатися з вихователем. У ранковому колі дошкільнята співають, виконують руханки, грають у різноманітні ігри.
А далі малята роблять свої перші відкриття в Країні знань, подорожуючи стежинками доброти і дружби, знайомляться з народними традиціями, святами, оберегами, державними символами України. В гостях у королеви Здоров’я дізнаються, що корисне, що шкідливе для їхнього здоров’я. А ще вчаться в садочку, як поводитись у надзвичайних ситуаціях, які загрожують здоров’ю та життю дітей. Малята групи «Чомусики» люблять подорожувати Країною майстрів, де перетворюються на справжніх художників.
У групі стало традицією святкувати День іменинника, чудові свята осені, весни, Нового року, дійство до Дня святого Миколая.
Щодня вихователі радіють зустрічі з дітками, адже діти – це ніжний погляд, це теплі, лагідні обійми, це те, заради чого варто прокидатися, приходити в садочок, щоб усе тепло своїх сердець віддавати малятам.

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі