Учасники №16. Група «Сонечко», ЗДО №1 «Дзвіночок»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

1-й ряд: Максим Ляшук, Любомир Павелко, Софія Шостакевич, Ганна Пасальська, Кирил Яковлєв, Матвій Луцюк, Софія Положовець, Христина Здіховська, Тарас Кулій, Назар Гетьман; у центрі з емблемою – Тимофій Луцюк та Ангеліна Залуська.
2-й ряд: Сергій Приступа, Артем Шиняєв, Владислав Романюк, Богдан Лук’янчук,  Соломія Руднюк, Матвій Холодний, Валерія Подоляк, Поліна Сидорук.
Вихователі Галина Клецельман, Ольга Кручкевич та помічник вихователя Тетяна Корнійчук.

«Сонечко – це група діток, обігріта теплом і любов’ю»

Вони, ці маленькі дітки ЗДО «Дзвіночок», настільки дружні, що здається, наче між ними живуть лагідні сонячні промінці.

Підстрибуючи за своїми мамами, татусями, бабусями і дідусями, маленькі «сонечка» поспішають до свого дошкільного закладу. Він просто кличе їх до себе, бо ж недарма називається «Дзвіночок». Там малят чекає чарівна країна під казковою назвою  Дитинство. Саме тут вони починають пізнавати життя. І, мабуть, діти сприймають світ таким, яким він має бути: добрим, чесним, справедливим – а не таким, як його створюють дорослі. Отож недаремно кажуть, що керувати світом мають діти. А для цього у них в дитячому садочку є все: ігрові кімнати, де одночасно проводяться й цікаві заняття. А ще дітей, які до вечора прощаються з мамами і татами, зустрічають чарівні феї – виховательки. Це Галина Павлівна Клецельман та Ольга Богданівна Кручкевич. Вони розкажуть діткам про дива, про які навіть важко здогадатися, а ще важче повірити, що ці дива існують насправді. Наприклад, хто після дощу так гарно малює веселку на небі? Що робить у квітці золотава бджілка? А чому восени скидають жовті листочки дерева? Звідки прилітає зима? Хто стереже в лісі новорічну ялинку? Про все на світі розкажуть виховательки, але так, що реальність обов’язково поєднається з казкою. І не тільки розкажуть, а й допоможуть намалювати казкову істоту, зробити аплікацію, обіймуть ніжно того, у кого щось не так вийшло, як хотілося б, пригорнуть того, хто раптом засумував за домівкою. 
Наче пташенята у гніздечку, гомонять малята в «Сонечку». А поряд ще й турботлива Тетяна Василівна Корнійчук, помічник вихователя. Слідкує вона, щоб у кімнаті було чисто, щоб ніхто з малят не забруднився, а головне, коли настає час сніданку чи обіду, так гарно припросить до столу, що дітки ласують залюбки. 
Головною рисою дітей групи «Сонечко» є велика здруженість. Їх змалечку привчають дружити, цінувати одне одного, підтримувати. А тому малята не знають заздрощів та жадібності, завжди діляться чимось смачненьким, обмінюються іграшками. 
У них є захоплення, у кожного – своє. Хтось обожнює малювати, хтось залюбки декламує, комусь до вподоби ліпити з пластиліну. Люблять вихованці передивлятися книжечки, гратися в сім’ю, в бібліотеку, а найчастіше – у казку. Свята, які проводяться в дошкільному закладі, – найулюбленіший час. Зі всією дитячою серйозністю готуються до них малята. Звичайно, осторонь не стоять батьки. Вони допомагають вихователям створювати сценарії, готують костюми для своїх діток, солодкі столи. 
«Сонечка» – це маленькі патріоти України. Вони вже знають, що кращої землі для них немає в усьому світі. Звичайно, вихователі пояснюють, що дуже багато людей живуть  в різних країнах, розмовляють різними мовами, для всіх однаково світить лагідне сонечко, але для кожного народу найкращою є рідна земля. І «сонечка» з радістю вчать віршики про рідну Україну, про свою родину, про ліси і поля, про чудовий рослинний і тваринний світ своєї Вітчизни. І мріють про ті часи, коли стануть дорослими і промінчики своїх сердець пошлють у кожен куточок рідного краю, щоб життя стало цікавішим, теплішим і яскравішим. А поки що вони ростуть, тішаться дитинством, вчаться любити і дружити, поважати батьків та вихователів. Але минуть роки, і серцем своїм вони ще не раз повернуться до тих часів, коли їх кликав у затишні кімнати веселий «Дзвіночок». Ростіть здоровими і щасливими, любі «сонечка»!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі