Учасники №12 Середня група «Дивосвіт», ЗДО №7 «Волиняночка»

Виховательки Галина Іванівна Слюсарук, Наталія Михайлівна Бочнюк, музична керівниця Олена Сергіївна Костюк, помічниця вихователя Світлана Володимирівна Якимчук зі своїми підопічними: 
1 ряд: Єва Тимошук, Ліза Яблонська, Софійка Зарівняк, Михайлик Рижук, Аня Кузм’як, Устинка Левчук, Софійка Лах; 
2 ряд: Рафаїла Панасевич, Віка Охрімчук, Влада Бенеда, Настуся Пемпко, Настуся Гулюк, Аліса Цицора, Вероніка Приймачук, Улянка Бондарєва; 
3 ряд: Максим Касьянов, Сашко Луцюк, Ілля Бабік, Ярослав Каліщук, Тимофій Буглина, Андрійко Коваленко, Рома Мудрик, Давид Гайкевич.

Гарно й весело навколо. Діточок, як маків цвіт. Це усіх збирає в коло дружна група «Дивосвіт»

Нас 29 – небагато, як зійдемось – зразу свято. 
Вихователі у нас – просто диво, просто клас!
Ми танцюєм і співаєм, граємось – не замовкаєм. 
Всюди гомін, всюди сміх, до нас просимо усіх.
Щодня ми книгу «Дивосвіт» читаємо
І з кожною сторінкою нове щось відкриваємо.
Дитинства світ такий багатий, 
У ньому кожен день, як свято.
У казку вихователь поведе, 
Ще й віршик гарний для дітей складе.
І затанцює, й заспіває, і казку з дітьми розіграє, 
Бо так багато вміє й знає!
А друга – молода, завзята – просто клас!
Логічно мислити вона навчає нас:
Порівнювати, рахувати, розумні задачки складати...
А помічник, як мама, нагодує…

Цей чудовий вірш, написаний вихователькою групи «Дивосвіт» Галиною Іванівною Слюсарук, якнайкраще передає ту атмосферу, що панує в садочку. Для пані Галини та її колеги Наталії Михайлівни Бочнюк виховання дітей – це не просто улюблена робота, а поклик душі, щоденна радість і велике натхнення. Коли розповідають про своїх непосид-вихованців, у педагогів сяють очі, а з облич не сходить радісна усмішка. Вони щоранку з любов’ю зустрічають своїх підопічних, аби вести їх в дивовижний навколишній світ, де так ще багато незвіданого й цікавого – того, що обов’язково потрібно вивчити і пізнати. Всі заняття  проводяться у формі захопливих ігор, щоб малеча весело й ніби непомітно для себе збагачувалася новими знаннями та навичками, необхідними в житті кожній сучасній людині.
Група «Дивосвіт» функціонує під девізом «Граємось, розвиваємось, творимо» і має естетично-культурне спрямування. Тут підростають дітки, які вчаться цінувати прекрасне і роблять усе можливе, щоб оточуючий їх світ був кращим та яскравішим. У душі вони естети та артисти. Обожнюють готувати вистави-інсценізації казок. Також із задоволенням виступають в ролі акторів лялькового театру, використовуючи іграшки-персонажі з українських народних казок, які подарували їм батьки. А ще вони і співають, і декламують на пам’ять вірші, і танцюють. А допомагає їм у цьому музичний керівник Олена Сергіївна Костюк. Усі свої таланти дітлахи демонструють батькам та рідним під час різноманітних святкових ранків.
Вихователі не нахваляться, що їхні маленькі друзі - великі працелюби. В ігровій кімнаті влаштований чудовий живий куточок, де мешкають павучок Фомка, папужка Кеша, черепашка Аха та хом’ячок Хомка, а їхнє царство прикрашає багато зелених квітучих вазонів. І за цим чималеньким господарством доглядають самі малюки.
У групі цінують порядок. Щодня тут призначаються чергові як по живому куточку, так і по кухні та заняттях. Виконуючи свої обов’язки, вони допомагають помічнику вихователя сервірувати столи та підтримувати чистоту, а вихователям – розкладати необхідні для проведення занять матеріали. 
Одне із найулюбленіших занять дітей – сюжетно-рольові ігри. При цьому хлопчики позиціонують себе майстрами з автосервісу, водіями чи будівельниками. А дівчатка найбільше полюбляють гратися в лікарню чи сім’ю, уявляючи себе справжніми господинями вдома та турботливими матусями.  Під час таких ігор стає у нагоді конструктор «Лего» - ще один  гарний подарунок від батьків.
Подобаються діткам і заняття, на яких вихователі розучують разом з ними вірші та читають цікаві казки, вчать орієнтуватися в просторі (діти 4-5-річного віку повинні розуміти поняття «зверху», «знизу», «збоку», «ліворуч», «праворуч» та ін.). Велика увага з боку педагогів приділяється сенсорно пізнавальному розвитку дітей, адже малеча має розрізняти і знати назви  геометричних фігур, лічити до  п’яти у прямому та зворотному напрямку, називати «сусідів» певного числа в ряду, порівнювати групи предметів  та виконувати інші завдання.
Також педагоги виховують у своїх підопічних  почуття патріотизму, багато розповідаючи їм про нашу Батьківщину. І приємно, що такі маленькі діти вже знають як державні символи – прапор, герб і гімн, так і національні - як то вишиванка, стрічка, калина, верба, барвінок, лелека, соловейко – все те, що уособлює українську природу й культурні традиції нашого народу.
А які ж діти не люблять побавитися на свіжому повітрі! На гарно облаштовану територію садочка малеча виходить, прихопивши з собою м’ячі та інший виносний спортивний інвентар, про який теж потурбувалися батьки. Все це потрібне для рухливих ігор, так популярних під час прогулянок. А перепочиваючи, дітлахи спостерігають за змінами у  природі із настанням весни, радіють теплому сонечку, первоцвітам та веселому щебету пташок.
І ось час повертатися додому. Принагідно виховательки спілкуються з батьками, які завжди цікавляться, що робили та як поводилися їхні діти і  на що потрібно звернути увагу. Налагоджена співпраця дуже важлива, адже рідні і педагоги виконують спільну і надзвичайно відповідальну місію – виховання підростаючого покоління й однаково зацікавлені в гарних результатах.
А завтра буде новий день. Дітлахи з радістю поспішатимуть у садок, бо знають, що знову поринуть у чудовий дивосвіт позитиву та приємних вражень, де їм завжди раді.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі