Учасники №12 Середня група «Дивосвіт», ЗДО №7 «Волиняночка»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

Виховательки Галина Іванівна Слюсарук, Наталія Михайлівна Бочнюк, музична керівниця Олена Сергіївна Костюк, помічниця вихователя Світлана Володимирівна Якимчук зі своїми підопічними: 
1 ряд: Єва Тимошук, Ліза Яблонська, Софійка Зарівняк, Михайлик Рижук, Аня Кузм’як, Устинка Левчук, Софійка Лах; 
2 ряд: Рафаїла Панасевич, Віка Охрімчук, Влада Бенеда, Настуся Пемпко, Настуся Гулюк, Аліса Цицора, Вероніка Приймачук, Улянка Бондарєва; 
3 ряд: Максим Касьянов, Сашко Луцюк, Ілля Бабік, Ярослав Каліщук, Тимофій Буглина, Андрійко Коваленко, Рома Мудрик, Давид Гайкевич.

Гарно й весело навколо. Діточок, як маків цвіт. Це усіх збирає в коло дружна група «Дивосвіт»

Нас 29 – небагато, як зійдемось – зразу свято. 
Вихователі у нас – просто диво, просто клас!
Ми танцюєм і співаєм, граємось – не замовкаєм. 
Всюди гомін, всюди сміх, до нас просимо усіх.
Щодня ми книгу «Дивосвіт» читаємо
І з кожною сторінкою нове щось відкриваємо.
Дитинства світ такий багатий, 
У ньому кожен день, як свято.
У казку вихователь поведе, 
Ще й віршик гарний для дітей складе.
І затанцює, й заспіває, і казку з дітьми розіграє, 
Бо так багато вміє й знає!
А друга – молода, завзята – просто клас!
Логічно мислити вона навчає нас:
Порівнювати, рахувати, розумні задачки складати...
А помічник, як мама, нагодує…

Цей чудовий вірш, написаний вихователькою групи «Дивосвіт» Галиною Іванівною Слюсарук, якнайкраще передає ту атмосферу, що панує в садочку. Для пані Галини та її колеги Наталії Михайлівни Бочнюк виховання дітей – це не просто улюблена робота, а поклик душі, щоденна радість і велике натхнення. Коли розповідають про своїх непосид-вихованців, у педагогів сяють очі, а з облич не сходить радісна усмішка. Вони щоранку з любов’ю зустрічають своїх підопічних, аби вести їх в дивовижний навколишній світ, де так ще багато незвіданого й цікавого – того, що обов’язково потрібно вивчити і пізнати. Всі заняття  проводяться у формі захопливих ігор, щоб малеча весело й ніби непомітно для себе збагачувалася новими знаннями та навичками, необхідними в житті кожній сучасній людині.
Група «Дивосвіт» функціонує під девізом «Граємось, розвиваємось, творимо» і має естетично-культурне спрямування. Тут підростають дітки, які вчаться цінувати прекрасне і роблять усе можливе, щоб оточуючий їх світ був кращим та яскравішим. У душі вони естети та артисти. Обожнюють готувати вистави-інсценізації казок. Також із задоволенням виступають в ролі акторів лялькового театру, використовуючи іграшки-персонажі з українських народних казок, які подарували їм батьки. А ще вони і співають, і декламують на пам’ять вірші, і танцюють. А допомагає їм у цьому музичний керівник Олена Сергіївна Костюк. Усі свої таланти дітлахи демонструють батькам та рідним під час різноманітних святкових ранків.
Вихователі не нахваляться, що їхні маленькі друзі - великі працелюби. В ігровій кімнаті влаштований чудовий живий куточок, де мешкають павучок Фомка, папужка Кеша, черепашка Аха та хом’ячок Хомка, а їхнє царство прикрашає багато зелених квітучих вазонів. І за цим чималеньким господарством доглядають самі малюки.
У групі цінують порядок. Щодня тут призначаються чергові як по живому куточку, так і по кухні та заняттях. Виконуючи свої обов’язки, вони допомагають помічнику вихователя сервірувати столи та підтримувати чистоту, а вихователям – розкладати необхідні для проведення занять матеріали. 
Одне із найулюбленіших занять дітей – сюжетно-рольові ігри. При цьому хлопчики позиціонують себе майстрами з автосервісу, водіями чи будівельниками. А дівчатка найбільше полюбляють гратися в лікарню чи сім’ю, уявляючи себе справжніми господинями вдома та турботливими матусями.  Під час таких ігор стає у нагоді конструктор «Лего» - ще один  гарний подарунок від батьків.
Подобаються діткам і заняття, на яких вихователі розучують разом з ними вірші та читають цікаві казки, вчать орієнтуватися в просторі (діти 4-5-річного віку повинні розуміти поняття «зверху», «знизу», «збоку», «ліворуч», «праворуч» та ін.). Велика увага з боку педагогів приділяється сенсорно пізнавальному розвитку дітей, адже малеча має розрізняти і знати назви  геометричних фігур, лічити до  п’яти у прямому та зворотному напрямку, називати «сусідів» певного числа в ряду, порівнювати групи предметів  та виконувати інші завдання.
Також педагоги виховують у своїх підопічних  почуття патріотизму, багато розповідаючи їм про нашу Батьківщину. І приємно, що такі маленькі діти вже знають як державні символи – прапор, герб і гімн, так і національні - як то вишиванка, стрічка, калина, верба, барвінок, лелека, соловейко – все те, що уособлює українську природу й культурні традиції нашого народу.
А які ж діти не люблять побавитися на свіжому повітрі! На гарно облаштовану територію садочка малеча виходить, прихопивши з собою м’ячі та інший виносний спортивний інвентар, про який теж потурбувалися батьки. Все це потрібне для рухливих ігор, так популярних під час прогулянок. А перепочиваючи, дітлахи спостерігають за змінами у  природі із настанням весни, радіють теплому сонечку, первоцвітам та веселому щебету пташок.
І ось час повертатися додому. Принагідно виховательки спілкуються з батьками, які завжди цікавляться, що робили та як поводилися їхні діти і  на що потрібно звернути увагу. Налагоджена співпраця дуже важлива, адже рідні і педагоги виконують спільну і надзвичайно відповідальну місію – виховання підростаючого покоління й однаково зацікавлені в гарних результатах.
А завтра буде новий день. Дітлахи з радістю поспішатимуть у садок, бо знають, що знову поринуть у чудовий дивосвіт позитиву та приємних вражень, де їм завжди раді.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі