Учасники факультативу хорового співу Університету ІІІ віку організували свято для одиноких

9 років у с.Льотничому функціонує стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких, де мешкає 30 осіб. 21 липня за ініціативи директора Любові Столярчук тут провели День відкритих дверей. На захід було запрошено жителів навколишніх сіл, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома та у відділенні соціально-побутової адаптації. Гарної сонячної днини на подвір’ї стаціонарного відділення відбувся святковий концерт «Наша пісня пречудова та й ніколи не згаса». Свої пісні присутнім подарували Надія Мостова, Тетяна та Микола Бегаль, Юлія Косюк, Лариса та Арсентій Боритюки, Ганна Груй, Лідія Савюк, Галина Гегель, соцпрацівник Тетяна Назар та баяніст Євген Гацюк із аматорського колективу «Сузір’я» з м. Устилуга. У виконанні Тетяни та Миколи Бегалів прозвучала пісня «Ой там на точку, на базарі», Арсентій Боритюк та Надія Мостова читали гуморески, а Лідія Савюк і Надія Мостова порадували присутніх гумором від кумась, який викликав овації присутніх.
У конкурсі, умовою якого було виконання пісні на «Ой..», разом з виконавцями взяли участь працівники та мешканці стаціонарного відділення, запрошені підопічні, а також гості. Традиційно перемогла дружба. Під час виконання пісні «Із сиром пироги» глядачів почастували варениками з сиром та картоплею.
. Не передати словами, скільки вражень після задушевних пісень залишилось у бабусь та дідусів, світ яких часто обмежений чотирма стінами. За веселими піснями швидко минув час, і всі залишились задоволені.
Людмила Широчук, завідувач відділення соціально-побутової адаптації

Розділ новин: 

Коментарі