Учасник №48 Іванна Володимирівна Коновалець, лікар-офтальмолог Медичного центру ПП «Бодро клінік», м. Нововолинськ

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

«Коли чуєш слова вдячності від людей, то вони змінюють усе, і ти не звертаєш уваги на те, скільки часу витрачено на навчання, вдосконалення і роботу»

Іванна Володимирівна родом із міста Чернівці, нині проживає у Львові і щосуботи приймає пацієнтів у Нововолинську в Медичному центрі ПП «Бодро клінік». 
Професійний шлях Іванни Коновалець розпочався із Чернівецького університету, куди вона вступила після школи. Однак рішення стати медиком прийняла ще в дитинстві, адже батьки теж були лікарями.
- Офтальмологія – це досить доленосний вибір для мене, - розповідає пані Іванна. – В університеті я навчалася на державному замовленні і повинна була стати, як усі державники, сімейним лікарем. Але оскільки мала високі рейтинги, мені при розподілі випала можливість обрати вузьку спеціальність. Тоді я вирішила бути офтальмологом, як мама.
Як запевняє лікарка, вона обрала офтальмологію, тому що на сьогодні це найбільш високотехнологічна і прогресивна спеціальність, яка дає змогу за досить короткі терміни побачити хороші результати.
- Знання ніколи не даються легко, - запевняє лікарка. – Для мене офтальмологія – це в першу чергу хобі, і ця справа мені цікава. Було  багато недоспаних ночей, тренінгів, які проходили за кордоном. Ця спеціальність є досить прогресивною, щодня з’являються нові дослідження, нові методи лікування, удосконалюються старі. Ці новинки є, але зазвичай в Америці чи Німеччині. Більшість літератури – англомовна, але мені вдається все відстежувати.
Та непростим напрямком, як зазначає пані Іванна, є хірургія ока. Зокрема й тому, що у пострадянському просторі панує така думка, що хірургами можуть бути лише чоловіки. Але нове покоління старається зламати цю систему і подолати стереотипи.
- Останній раз я проходила курси з лазерної корекції зору, - розповідає Іванна Володимирівна. – Через таке навчання і участь у міжнародних конгресах ми можемо на рівні обстеження прорахувати результати, які отримаємо після операції
За словами пані Іванни, проживати у Львові і вести практику в Нововолинську неважко.
- У Нововолинську я почала працювати за рекомендацією і запрошенням друзів, - розповідає лікарка. – У молодій і перспективній клініці «Бодро клінік» я бачу хороші покази у розвитку. Та й конкуренції у цій спеціальності в Нововолинську для мене немає.
Іванна Коновалець запевняє, що у клініці в Нововолинську із новим сучасним обладнання можна чітко і швидко поставити правильний діагноз.
- Це не тільки перевірка гостроти зору. Це й огляд самого очного дна на сучасному обладнанні, - каже лікарка. – Я можу оцінити по очах наявність певних ускладнень інших захворювань чи наслідки лікування або інших хірургічних втручань, наприклад, наркозу чи тривалого прийому гормональних препаратів. Це все відображається на судинах, які я можу побачити.
У Іванни Володимирівни безліч вдячних пацієнтів як на Волині, так і на Львівщині. Щодня вона допомагає людям вирішити їхні проблеми із зором. На прохання пригадати цікавий випадок, лікарка розповіла про недавнього пацієнта, якому вдалося покращити не тільки зір, а й саме життя.
- До мене звернувся пацієнт старшого віку, десь за 80 років. У нього є цукровий діабет. І ця хвороба дала ускладнення на зір. Він нічого не бачив. Навіть неможливо було виміряти гостроту зору, - розповідає пані Іванна. -  Після діагностики стало ясно, що ліве око має мінімальні шанси на відновлення зору. Через це я рекомендувала більше приділити уваги в лікуванні правого ока. Але пацієнт на свій страх і ризик відважився на хірургічне втручання на обох очах. Після операції ми отримали відновлення зору на 20% на лівому оці і на 80% на правому. Це надзвичайно високі результати, яких ніхто не очікував. Після операції від пацієнта я почула: «Ви собі не уявляєте, як це – побачити своїх онуків уперше, як це – мати можливість самому вийти з хати без будь-якої допомоги, і що ти не є тягарем для своїх дітей». Коли чуєш слова вдячності від людей, то вони змінюють усе і ти не звертаєш уваги на те, скільки часу витрачено на навчання, удосконалення і роботу. Такі випадки показують, що я рухаюся у правильному напрямку. 
У планах в Іванни Коновалець – постійно рости у своїй професії. У майбутньому лікарка хоче вступити до аспірантури і захистити кандидатську роботу. Це можливо лише для тих, хто вільно володіє англійською мовою, тому пані Іванна наразі вдосконалюється у цьому напрямку.
- Мрію, що матиму можливість у близькому майбутньому на базі однієї клініки виконувати усі види хірургічного лікування, - каже Іванна Володимирівна.
За словами лікарки, зазвичай пацієнти звертаються до медиків лише тоді, коли захворювання запущене і знаходиться на пізній стадії. 
- Я наполягаю, щоб кожен регулярно проходив профілакичні огляди у спеціалістів і в офтальмолога зокрема, - зазначає пані Іванна. – Тим, у кого в родині були проблеми із зором, варто робити огляд раз на пів року. А в кого в родині не було явних проблем, ті можуть звертатися до офтальмолога раз на рік.
На консультацію до лікаря можна звертатися за телефоном 067-384-76-78 або на адресу: м. Нововолинськ, вул. Луцька, 19-б.
Олексій Біянов, м. Нововолинськ
 

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
1
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі