Учасник №47 Тарас Ягодський,лікар-ендоскопіст КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання»

«Настільки люблю свою роботу, що інколи вона здається мені відпусткою»

Каже  лікар-ендоскопіст Тарас  Ягодський, який обрав професію за покликом серця і не уявляє свого життя без улюбленої роботи.
Про Тараса Ягодського як про висококваліфікованого, уважного та привітного лікаря із вдячністю відгукуються його пацієнти та їхні родини, адже він відповідально ставиться до своєї роботи і завжди готовий прийти на допомогу.
Тарас Ягодський народився в сім’ї медиків. Мама працювала лікарем-терапевтом, а тато трудиться гастроентерологом у місті Нововолинську. Тарас змалечку мав нагоду зрозуміти усю важливість професії лікаря. Він часто бував у медзакладі, де працювали батьки, а вдома нерідко велися розмови на теми, що стосувалися професійної діяльності його найрідніших людей. 
Саме тому після закінчення школи вступив до Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Свою трудову діяльність розпочав у міській лікарні Нововолинська сімейним лікарем, хоча хотів бути гастроентерологом, як тато. І через це продовжив  навчання,  закінчив курси на факультеті післядипломної освіти зі  спеціалізації  «Гастроентерологія»  на базі Львівського національного університету ім. І.Франка. 
Із 2015 року працює за покликанням  у Володимирі в місцевій лікарні на посаді лікаря-ендоскопіста, діагностує та лікує захворювання шлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунка, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та кишечника).
Рання діагностика, за словами лікаря, дозволяє вчасно виявляти  та лікувати  злоякісні пухлини і запобігати їх розвитку.
Сучасна медицина стрімко розвивається. У КП «Володимир-Волинське ТМО» минулого року запрацював сучасний кабінет ендоскопії, який  було  облаштовано ендоскопічним обладнанням японської фірми  «Пентакс», що дозволяє досліджувати різні органи ШКТ. Для проведення гнучкої ендоскопії та різноманітних лікувальних процедур лікар може використовувати гастроскопи, бронхоскопи, цистоскопи, ентероскопи, дуоденоскопи, сігмоскопи, колоноскопи, назо-фаринго-ларингоскопи, а також ультразвукові відеогастроскопи і відеобронхоскопи. 
 Висока якість зображення, збільшення зображення, поєднання ендоскопічного обладнання з ультразвуковою діагностикою дозволяє віднести відеоендоскопи «Пентакс» до розряду медтехніки експертного класу. Завдяки сучасному обладнанню, лікар-ендоскопіст має змогу вчасно встановити правильний діагноз, зокрема виявити злоякісні пухлини шлунково-кишкового тракту на ранній стадії. 
За словами Тараса Ігоровича, найчастіше до нього по медичну допомогу звертаються хворі через проблеми з травленням. На жаль, темп нашого життя не дає нам змогу більше часу приділити харчуванню, проконтролювати, що ми вживаємо і як. Це і стає основною причиною відчуття гіркоти в роті, неприємного запаху з рота, відрижки, дискомфорту, частої появи печії після їжі, нудоти, здуття живота, болів у шлунку або в кишечнику, зміни кольору калових виділень, закрепів, діареї, надмірної ваги. Саме з цих вище перелічених симптомів і починається перша зустріч із лікарем гастроентерологом, який знається на всіх процесах, пов’язаних із травленням в організмі людини, і допоможе вилікувати всі дискомфортні відчуття, починаючи від стравоходу, шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, жовчного міхура, підшлункової залози, тонкого і товстого кишечника та дванадцятипалої кишки.
  Щодня до фахівця звертаються пацієнти за направленням сімейного лікаря. Для обстеження одного пацієнта виділяється в середньому тридцять хвилин. Кількість хворих, яким потрібна медична допомога гастроентеролога, лише зростає.
- Причинами такої невтішної статистики можуть бути неправильне харчування, порушення обміну речовин, вплив зовнішнього середовища, ритм життя людей, - каже фахівець.
 У кожного із хворих, що звертаються по допомогу до Тараса  Ігоровича, своя історія. Під час щоденної лікарської роботи траплялися різноманітні ситуації. Було багато складних випадків, які потребували негайного реагування, прийняття непростих рішень. Завдяки новому обладнанню, працювати стало значно комфортніше, діагноз встановлюється швидше, що дозволяє хворому вчасно та ефективно лікуватися.
Тарас Ягодський не зупиняється на досягнутому і постійно розвивається у професійній сфері. Відвідує семінари, курси вдосконалення, наукові конференції зі спеціалізації. 
 Тарас Ігорович – щасливий чоловік і тато. Разом із дружиною, теж лікарем, виховують двох доньок – 7-и та 2-х років, які активно пізнають світ, поки більше з мамою, яка знаходиться в декретній відпустці, і тішать своїх батьків новими досягненнями.
 У вільний час Тарас  Ягодський любить спілкуватися з друзями, подорожувати та відпочивати із сім’єю на природі. Каже, удома проводити відпустку неможливо, бо ж вона тоді все одно проходить на роботі. А Тарас Ігорович настільки любить свою роботу, що інколи вона здається йому відпусткою.
Сергій Радкевич

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
1
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі