Учасник №46 Сергій Анатолійович Крижановський,лікар-хірург і директор Медичного центру ПП «Бодро клінік», м. Нововолинськ

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

«Не усім пацієнтам потрібна операція. Іноді навіть доводиться їх відмовляти від таких втручань»

Каже провідний експерт з флебології на Волині Сергій Крижановський.
Уже понад півтора десятка років власного життя пан Сергій присвятив медичній справі і допомозі людям. 
Народився лікар у  Нововолинську в сім’ї шанованих людей та підприємців. Як розповідає Сергій Анатолійович, його батьки стали для нього гідним прикладом для наслідування. Після школи навчався у Тернопільському медичному університеті. По закінченні вишу працював ургентним хірургом протягом 10 років у Хмельницькій та Нововолинській міських лікарнях. Стаж проведення ультразвукової діагностики захворювань судин складає більше 8 років. Окрім цього, Сергій Крижановський пройшов стажування в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського з лапароскопічної хірургії. Гемодинамічною корекцією венозного кровотоку методом CHIVA займається більше 6 років. А також пройшов стажування із загальної хірургії в хірургічному відділенні клініки Fondazione «Opera San Camillo» в Італії у таких відомих європейських фахівців, як Клод Франчесці та Роберто Дельфрате. Досконало володіє методами діагностики УЗД.
Із 2013 року Сергій Крижановський є дійсним членом солідної медичної організації – європейської асоціації хірургів CHIVA (union del’Association Europée de CHIVA). Пан Сергій – єдиний в Україні, хто сертифіковано застосовує гемодинамічну корекцію CHIVA для лікування захворювань вен на ногах.
Як зазначає Сергій Анатолійович, у міській лікарні він стикнувся із тим, що стара система медицини потребувала змін. Фахівець хотів упроваджувати нові методи, але зробити це на той момент було вкрай складно. Тому прийняв рішення і відкрив перший у Нововолинську приватний медичний заклад.
Лікар розповідає, що, коли прийняв рішення заснувати медичний центр, також було нелегко. Довелося стикнутися із величезною бюрократією і докласти масу зусиль, щоб досягти цілі. Проте все вдалося.
Зараз у Медичному центрі «Бодро клінік» є багато хороших і професійних лікарів. Разом із паном Сергієм працює його дружина. Окрім цього, одним із основних досягнень є те, що вже понад рік у Центрі повноцінно функціонує власна операційна, де Сергій Анатолійович допомагає своїм пацієнтам покращити здоров’я.
За словами лікаря, наразі він в основному займається розв’язанням проблем, що стосуються судинної хірургії, та лікуванням варикозу. Для цього й опанував свого часу методи діагностики УЗД і володіє більшістю ультразвукових методик обстеження з тих, що проводять у світі. Він вважає, що хірург краще обере спосіб лікування, якщо самостійно визначить ступінь і важкість захворювання, а не прочитає це на папері.
Сергій Крижановський розповідає, що гемодинамічна корекція CHIVA, яку він застосовує найчастіше, передбачає, що вени, вражені варикозом, не видаляють, а зберігають їхню природну функцію. Як зазначає лікар, у майбутньому це стане трендом й інші хірурги в Україні будуть застосовувати CHIVA.
- Не усім пацієнтам потрібна операція. Іноді навіть доводиться їх відмовляти від таких втручань, - розповідає пан Сергій. – Люди приходять до мене вже з певною інформацією, яку почули деінде, і думають, що їм потрібне хірургічне втручання. Але це не так. Я міг би провести операцію і вирізати вени, взявши з людини гроші. Та я ніколи це просто так не зроблю. Для мене моя робота і є моїм хобі та улюбленою справою. Я не намагаюся заробляти гроші, призначаючи людям непотрібні процедури чи лікування. Для мене найкращою нагородою є вдячні пацієнти. А гроші я завжди зможу заробити, не ризикуючи здоров’ям людей, які довірилися мені.
І, як виявилося, вдячних пацієнтів досить багато. Сергій Анатолійович розповідає: часто люди віддячують лікарю тим, що, приходячи на останній прийом або консультацію, діляться з ним частинкою врожаю, що виростили у власному саду чи на городі.
Окрім роботи, Сергій Крижановський любить спорт. Разом із друзями і колегами їздить на велосипеді, бере участь у піших походах та грає в шахи. Також лікар є медійною особою. Він розповідає про методи лікування та надає консультації, виступаючи у радіопередачах та знімаючи консультаційні відео для ютубу. А ще пан Сергій разом із командою однодумців постійно стають учасниками та організаторами різноманітних заходів як у Нововолинську, так і по всій Волині.
Як зазначає Сергій Анатолійович, найбільшою цінністю для нього є його родина, дружина і діти. Із тестем і тещею у них гарні відносини. Пан Сергій зазначає, що від них він досить багато почерпнув для власного життя. Особливо у батьків дружини треба повчитися інтелігентності та взаємоповаги.
За консультацією лікаря можна звертатися за телефоном 067-384-76-78 або на адресу: м. Нововолинськ, вул. Луцька, 19-б.
Олексій Біянов

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
4
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі