Учасник №40 Тетяна Русланівна Васильчук, лікар акушер-гінеколог, Київський медичний центр «Клініка вихідного дня»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

«За свою невелику практику я помітила, що просвітницька робота з приводу жіночого здоров’я в Україні бажає кращого» 

Стверджує молодий спеціаліст з Володимира Тетяна Русланівна Васильчук, яка працює в одній із провідних клінік Києва.
Зі шкільної парти Володимир-Волинського НВК №3 Тетяна Васильчук захоплювалась вивченням природничих наук, любов до яких прищепили вчителі біології та хімії Лариса Сокол та Людмила Ковальчук. «Навчання завжди було на першому місці, вчитись потрібно було не просто добре, а відмінно. Але біологія та хімія були не навчанням, а відпочинком, адже навчальний матеріал давався дуже легко», - згадує Тетяна Русланівна. Коли постало питання про подальший професійний шлях, вибір зупинився на медицині. У родині такий вибір підтримали. Тетяна Васильчук народилась у сім’ї освітян, тому їй випала можливість першій зі всієї родини пройти весь тернистий медичний шлях від учениці Володимир-Волинського НВК №3 до здобуття професії лікаря акушер-гінеколога.
У 2012 році за високими результатами ЗНО Тетяна Васильчук вступає до Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на медичний факультет №1, бюджетну форму навчання.
«На той час мені здавалося, що я – найщасливіша людина у світі. Я була горда за зміни в освіті в нашій державі, а саме за введення ЗНО, адже завдяки своїм знанням та старанням я вступила до найкращого медичного вишу в країні, де зможу навчатися медицини у професорів та кандидатів медичних наук і щонайменше 6 років проживатиму в столиці нашої країни, де безліч можливостей для навчання та розвитку», - згадує Тетяна. Навчання в НМУ ім.О.О. Богомольця було нелегким: 90% часу займало вивчення матеріалу і пари, 10% – сон, відпочинок і дозвілля. За час навчання юна студентка відвідувала медичні гуртки, писала наукові роботи та статті, брала участь у волонтерських проєктах, входила до складу студентського парламенту, де разом з іншими активістами боролась за комфортні умови для навчання студентів. 
Після вивчення навчального циклу з акушерства і гінекології, відвідування операційної і акушерсько-гінекологічного стаціонару бажання стати акушер-гінекологом і допомагати жінкам зберегти своє здоров’я та мати можливість стати мамою було настільки сильним, що після закінчення університету Тетяна Васильчук вступає до Львівського медичного університету ім. Данила Галицького на факультет післядипломної освіти за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» та проходить інтернатуру на базі Володимир-Волинського ТМО, а згодом – у м.Луцьк на базі ЛМПБ та ЛМКЛ №2 у стаціонарі ургентної гінекології.
Із теплотою в серці акушер-гінеколог згадує своїх наставників Тетяну Борисівну Васильчук, акушер-гінеколога Володимир-Волинського ТМО, Наталію Голюк, Аллу Воробей, Олександра Місевича, Миколу Патія – лікарів-гінекологів Луцької клінічної міської лікарні, які, наче малу дитину, вчили робити перші кроки у вибраній спеціальності, ділилися тими знаннями, що володіють самі, розвивали практичні навички в різних клінічних ситуаціях. «Ми й надалі підтримуємо зв’язок, і я щаслива, що мені по життю трапились такі люди, професіонали своєї справи, і я маю можливість у будь-якій ситуації звернутися до своїх вчителів», - каже Тетяна Русланівна. Після закінчення інтернатури постало питання про подальше працевлаштування, і молода спеціалістка вирішила поєднувати свою практичну діяльність із наукою, тому було вирішено повернутись до столиці, у саме серце української науки. 
Сьогодні Тетяна Васильчук працює в місті Києві в приватній медицині – у     “Клініці вихідного дня”, де лікуються пацієнти з різноманітними патологіями зі всіх куточків країни. Працює тільки за новими протоколами та гайдлайнами з жінками, які планують вагітність, веде вагітність, бореться з жіночим безпліддям, запальними захворюваннями органів малого тазу, виконує малі гінекологічні операції. У роботі керується принципами: «Лікуй пацієнтку так,  ніби це твоя рідна людина» і «Здорова нація бере свій початок від здорової жінки».  Лікарську діяльність поєднує з безперервним науковим розвитком і ставить перед собою великі медичні та наукові цілі.
«На прийомі я стараюсь максимально пояснити пацієнтці, що з нею відбувається і як вирішити її проблему, пояснюю всі можливі тактики діагностики і лікування та дозволяю пацієнтці зробити вибір, найкращий для неї. У нашій співпраці стараюсь досягти двостороннього комфорту, аби ми змогли пропрацювати проблему разом і вирішити її», - розповідає Тетяна Васильчук.
Також Тетяна Русланівна займається просвітницькою роботою, публікує відповіді на питання про жіноче здоров’я в журналі «Сімейний порадник», розвиває свій медичний блог на платформі «Instagram». «За свою невелику практику я помітила, що просвітницька робота з приводу жіночого здоров’я в Україні бажає кращого. Незважаючи на велику кількість інформації, що є в інтернеті, на прийомі я часто зустрічаю жінок, які захворіли через незнання особистої анатомії та фізіології жіночої статевої системи. Я постараюсь це виправити», - ділиться лікарка.
Вільний від роботи час Тетяна Васильчук присвячує подорожам та милуванню  красою своєї країни. Вважає, що навіть коротка поїздка освіжає думки і погляд, заражає неймовірною енергетикою і дає сили в нелегкій боротьбі за жіноче здоров’я. 
Оксана Дворецька
Медичний центр «Клініка вихідного дня» знаходиться в м. Київ, бульвар Кольцова, 14л, працює 7 днів на тиждень із 7:00 до 21:00, надає послуги профільних фахівців в області терапії, хірургії, гінекології, проктології, педіатрії, дерматології, ендокринології, а також лікарів інших спеціальностей. У медичному центрі також функціонує хірургія та стаціонар одного дня. Звернутися, записатися на прийом та отримати онлайн-консультацію  можна за телефоном  0800 30 30 18.
 

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
27
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі

Оплатила право на голос , але кнопка не активізувалася. Прошу зарахувати мій голос

Оплатила право голосувати,але кнопка не активізувалася!!!(17.10 о 22.40)Якщо можливо,прошу зарахувати мій голос!Дякую!

Коментарі