Учасниця «Красуні Володимира» стала найгарнішою нареченою Волині

У неділю відзначали одразу два свята – День молоді і День Конституції. У Луцьку серед численних заходів відбувся вже традиційний, п’ятий рік поспіль, «Парад наречених Волині-2015». У ньому взяли участь близько тридцяти красунь у весільних сукнях. Серед них були вже і заміжні, які скористалися нагодою знову одягнути весільну сукню, і юнки, які ще тільки мріють про цей день. Яскравий і життєрадісний парад вулицями Луцька привертав увагу перехожих. Тут і справді було на що подивитися! «Наречених» вітали оплесками перехожі. Класичні білі сукні, а також оздоблені вишивкою створювали білосніжну рухому хмаринку. Учасниці мали можливість продумати образ на свій смак, але обов’язковим елементом був віночок. Серед них визначили ряд номінанток, зокрема «Наречена-фантазія», «Наречена-спокуса», «Наречена-епатаж» (учасниця у сукні, що нагадує військову форму) тощо. Шляхом жеребкування обрали переможницю. Титул «Наречена Волині - 2015» отримала жителька Устилуга Ольга Костюк, також її макіяж було відзначено як найкращий.
Варто згадати, що у 2012 році Ольга стала фіналісткою фотоконкурсу, який проходив на сторінках нашої газети, «Красуня Володимира». Тоді дівчина посіла почесне друге місце і отримала титул «Краса та жіночність». Ольга розповіла, які зміни відбулися у її житті, й поділилася враженнями від участі у параді.
-У лютому я закінчила Східноєвропейський університет ім.Лесі Українки, факультет міжнародних відносин, та отримала ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». На парад наречених мене запросила візажист Любов Ніколаюк у якості моделі для номінації «Найкращий візаж». Я спочатку вагалася, але, добре подумавши, вирішила спробувати і погодилася. В результаті перемогла та отримала диплом у номінаціях «Кращий макіяж» та «Наречена Волині - 2015», а ще – багато подарунків. Дякую за чудове свято організаторам Альоні Кіц, креативному агентству «Canabis», фотографам, візажисту Любові Ніколаюк, перукареві Марії, флористу Олесі Цюприк за віночок та Оксані Росоловській за манікюр. Номінації визначало журі, а переможницю вибирали жеребкуванням. Ведучий вибрав дівчинку років 5 з-поміж присутніх – і вона тягнула номерок. Тричі витягувала номер дівчат, яких не було. І от - мій номер! Емоції у той момент були просто надзвичайні.
Ольга поки що незаміжня. Дівчина впевнена, що всьому свій час.
Тетяна Корнійчук, м.Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі