У Зимному відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Руслана Голяновського

Першого вересня у селі Зимне відбулися урочистості, присвячені Дню знань. На свято до школярів завітало багато поважних гостей, прийшли батьки та рідні. Цього року поріг НВК переступило 24 допитливих першокласники. Слово було надано директору Юлії Степанюк, яка привітала присутніх з початком навчального року, побажала здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань. Традиційно на завершення лінійки священик окропив свяченою водою школярів, педагогів та батьків.
Після лінійки відбувся не менш важливий захід. За сприяння сільського голови та дирекції НВК у школі відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою України воїну АТО Руслану Вікторовичу Голяновському. Там, де 16 років тому Руслан разом зі своїми друзями навчався, змагався, бешкетував, сподівався і мріяв…
В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Василець, сільський голова В’ячеслав Католик, духовенство місцевого монастиря, рідні, побратими героя, односельці, учні школи, вчителі, друзі. Звучали зворушливі слова про подвиг славних синів України. Вшанували пам’ять тих, хто загинув у боях за Україну, подякували батькам героя Віктору Феліксовичу і Тетяні Харитонівні, родині.
Право відкрити меморіальну дошку надали дочці Руслана Голяновського Ангеліні, яка цьогоріч пішла у перший клас, та голові спілки ветеранів АТО Юрію Степанюку. Священик Зимненського монастиря протоієрей Євгеній Стойка відслужив молебень, освятив меморіальну дошку і закликав усіх пам’ятати подвиг воїна.
Олена Гус, спеціаліст гуманітарного відділу Зимнівської сільради

Розділ новин: 

Коментарі