У Зимному відбувся обласний семінар-нарада

У Зимному Зимнівської об’єднаної територіальної громади відбувся обласний семінар-нарада директорів місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» та фахівців з організації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи за місцем проживання та відпочинку населення.
Із вступними словами на початку наради до присутніх звернувся голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик. Він подякував Волинському обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за співпрацю, розповів про спортивну інфраструктуру громади, про те, що підтримує всі види спорту, щоб масовий спорт був доступний для всіх та все більше популяризувався здоровий спосіб життя серед населення громади, зазначивши, що завдяки активній роботі Зимнівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх» (директор Ярослав Кондисюк) масовий спорт дедалі більше набуває популярності серед різних верств населення району.
Директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад ознайомив присутніх з планом проведення семінару-наради.
У ході наради були обговорені організаційні питання з проведення на території області Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів на 2018 рік, розданий збірник методичних рекомендацій.
Виконуюча обов’язки начальника гуманітарного відділу Зимнівської сільськї ради Олена Гус зазначила, що робота сільського центру ФЗН «Спорт для всіх» щодо популяризації видів спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення населення громади до занять фізичною культурою та спортом, проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів набирає все більших обертів.
І на закінчення семінару-наради директор Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад зауважив, що виїзні наради – це чудовий спосіб обміну досвідом роботи між колегами та впровадження кращих проектів з проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів на місцях.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі