У Зимному відбувся другий розіграш зимового Кубка з футзалу

У неділю 29 січня відбувся другий розіграш зимового Кубка з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження, організований депутатом Володимир-Волинської районної ради головою ГО «Нова ідея» Ярославом Кондисюком за підтримки голови Зимнівської ОТГ В’ячеслава Католика та спонсорської допомоги Валентина Кошельника.
У турнірі взяли участь п’ять команд з району, а саме: з міста Устилуг, сіл Льотниче, Хмелівка, Березовичі та команда ОТГ Зимного. Турнір проходив за коловою системою, де команди мали зіграти одна з одною. Загалом відбулося 10 ігор. Майже з абсолютним результатом, набравши 10 очок, перше місце посіла команда ОТГ Зимного. Ці юнаки прогресивно ростуть, адже ще два місяці тому вони не могли протистояти сильним командам з Устилуга та Льотничого. Устилузькі спортсмени посіли друге місце двічі, зігравши внічию та двічі вигравши 8 очок. На третьому місці льотничівці з двома виграшами, однією нічиєю та поразкою, у сумі 7 очок. Провели досить сильну боротьбу, але залишились поза трійкою призерів команди з Березович та Хмелівки.
Нагороджували команди кубками і грамотами Ярослав Кондисюк та В’ячеслав Католик, відзначили гравців і подякували представникам команд.