У Зимному придбали авто для мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

У Зимному придбали авто для мобільної бригади соціально-психологічної допомоги
У Зимному придбали авто для мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

На Волині придбали два автомобілі для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги. Ключі від новенького авто «toyota PROACE Verso» 14 грудня голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко вручив очільнику Зимнівської тергромади В’ячеславу Католику. Про це очільник ОДА повідомив у своєму дописі у фейсбуці.
Автомобілі придбані для функціонування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги при притулках для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Вартість одного автомобіля 1 млн 416 тис. грн.
«Придбали для Волинської області автівки за кошти державної субвенції у 2021 році, передбаченої на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Зокрема, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року №696-р, у 2021 році для Волині з державного бюджету передбачили субвенцію у сумі 7,2 млн грн. За ці кошти упродовж поточного року в області створили 2 консультативні служби для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Луківська та Турійська ТГ), денний центр із кризовою кімнатою (Камінь-Каширська ТГ) та притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Зимнівська ТГ). Також придбали 2 автомобілі, які й передали для потреб мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, що функціонують у Зимнівській ТГ та Волинському обласному центрі соціально-психологічної допомоги», – йдеться у дописі голови Волинської ОДА

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: