У Зимнівській ОТГ відкриють центри з надання адмінпослуг

 З ініціативи Володимир-Волинської районної ГО «Зимне» та ГО «Центр розвитку та демократії» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив та посольства Канади в Україні у Зимнівській громаді у лютому 2016-го року планують відкрити ЦНАП та три відокремлених підрозділи центру. Ймовірно, основний центр знаходитиметься у селі Зимне, а підрозділи у селах Льотниче, Бубнів та Селець. З 2 по 24 січня відбулися робочі поїздки та зустрічі ініціаторів проекту з мешканцями сіл громади. На зустрічах виконавчий директор фонду «Прибужжя» Борис Карпус розповів про переваги відкриття таких центрів та можливості, які тепер отримають громадяни.
«Людям, особливо у сільській місцевості, складно розібратися, де і які довідки брати, адже існує маса різних інстанцій та установ. У селах живе багато людей, які і не мають змоги добратися до міста. Наша ідея – скористатися можливостями децентралізації та створити умови, аби люди могли отримати документи у своєму або найближчому селі. Цей проект підтримав Канадський фонд, і зараз ми його реалізуємо» - розповіла один із ініціаторів проекту Марина Хромих.
Разом із ініціативною групою деякі села громади відвідав голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, який є автором самої ідеї. На зустрічах він зазначав, що має намір і надалі користуватися підтримкою влади та міжнародних організацій, щоб реалізовувати подібні проекти у майбутньому.
Марина Хромих, голова громадської організації «Центр розвитку і демократії»

Розділ новин: 

Коментарі