У Зимнівській об’єднаній громаді відкривається три центри надання адміністративних послуг

23-го лютого відбудеться урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг у Зимнівській громаді. О 10-й годині у селі Зимне розпочне роботу основний центр за адресою вулиця Миру, 2. Також в цей день відкриються ще три відокремлених підрозділи у селах Льотниче, Бубнів та Селець.
Ініціатором створення ЦНАП виступили Володимир-Волинська районна громадська організація «Зимне» та громадська організація «Центр розвитку та демократії» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив та посольства Канади в Україні.
Нагадаємо, що протягом 21-24-го січня відбулися робочі поїздки та зустрічі ініціаторів проекту з мешканцями сіл громади. На зустрічах зокрема виконавчий директор Фонду «Прибужжя» Борис Карпус розповідав про переваги відкриття і роботи таких центрів на місцях та можливості, які тепер отримають громадяни.
Разом з ініціативною групою над створенням центрів працює голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик, який є автором самої ідеї відкриття центрів із надання адміністративних послуг у Зимнівській об’єднаній територіальній громаді.
Марина Хромих, керівник проекту «Сприяння наданню соціальних та адміністративних послуг

Розділ новин: 

Коментарі