У Зимнівській громаді відкрили перший в Україні Центр активності громадян

У Зимнівській громаді відкрили перший в Україні Центр активності громадян
У Зимнівській громаді відкрили перший в Україні Центр активності громадян

30-го червня у селі Бубнів Зимнівської громади відкрився перший в Україні Центр активності громадян. Інформує видання БУГ.
Як розповіла регіональна координаторка Програми EGAP у Волинській області Оксана Киричук, створення Центру стало можливим в рамках плідної співпраці з місцевою владою. Так громада стала першою в Україні, де захотіли співпрацювати та виділили співфінансування.
Головне призначення Центру – проведення громадських обговорень та консультацій, зустрічей  та інших форм громадянської взаємодії, а також навчання громадян, у тому числі спрямоване на підвищення рівня цифрової грамотності.
За словами голова громади В’ячеслава Католика, для того, щоб створити Центр, з бюджету громади пішло всього 150 тисяч грвиень. Натомість отримали не тільки відремонтоване приміщення, але й новий Центр наповнений технічними засобами, книгами, сучасними просторами для громадян.
Опікуватиметься Центром керівниця Лілія Бартова. Вже 30-го червня тут відбувся перший захід – стратегічна сесія Жіночого клубу.
Особливістю Центру є те, що заходи там можуть провести усі бажаючі. Для «бронювання» достатньо створити завку за відкритим посиланням. Усі заходи будуть відображені у відкритому календарі. Це дозволить усім бачить перелік таких заходів та за бажання долучатись до їхнього проведення.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: