У Зимнівській громаді працювали медики «Території здоров'я»

У Зимнівській громаді працювали медики «Території здоров'я»
У Зимнівській громаді працювали медики «Території здоров'я»

На території Володимирського району продовжує свою роботу «Територія здоров'я». Обстежитись мали можливість жителі Зимнівської громади.
Медики 20 березня працювали у селі Нехворощі Зимнівської територіальної громади. Про це пишуть на сторінці Володимирської райдержадміністрації.
«Завдяки її діяльності громадяни, які не можуть через ті чи інші обставини пройти профілактичне обстеження стану здоров'я, отримують доступ до медичних послуг поруч власної домівки», – йдеться у дописі.
Понад двадцять жителів села отримали можливість: виміряти рівень вмісту цукру в крові, кров'яного тиску, провести експрес-тестування на гепатити, COVID-19, ВІЛ/СНІД, зробити електрокардіограму та ультразвукову діагностику, отримати консультації травматолога та хірурга, одержати щеплення від COVID-19, а також інших інфекційних хвороб, згідно з Національним календарем.
Захід організувала Володимирська районна державна адміністрація, Володимирський районний відділ ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», КП «Володимирське ТМО» та КП «Зимнівське ЦПМД».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: