У Зимнівській громаді дбають про розвиток спорту

Змістовна організація дозвілля молоді та розвиток спорту є одними з найголовніших завдань, які ставлять перед собою депутати та активісти Зимнівської ОТГ. Ще з весни на базі Зимнівської ЗОШ за підтримки голови громади В’ячеслава Католика розпочала роботу спортивно-оздоровча група з футболу. Заняття проводять тренери Ігор та Валерій Луньови. Організоване довезення учнів на тренування забезпечують Руслан Кротач, Валерій Діброва, Микола Юнак, а Олександр Тищенко та Євген Шелепіна щомісячно протягом усього періоду тренувань постачають транспорту паливо.
Роботу групи оцінив і народний депутат Ігор Гузь, який вручив учасникам та тренерам подяку за популяризацію спорту в ОТГ, а фонд «Прибужжя» подарував нову спортивну форму. За це майбутні чемпіони та їхні наставники висловлюють всім спонсорам щиру вдячність. Результатом плідної співпраці стала перемога ФК «Зимне» у другій грі в ДФЛ Волині. З рахунком 3:2 юні спортсмени Зимнівської ОТГ обіграли команду ФК «Любленець».
Юним спортсменам вдається поєднувати спорт з відпочинком. Нещодавно понад 50 дітей, які займаються у спортивних секціях Зимнівської ОТГ, побували в аквапарку у Львові. До організації поїздки долучилися Євген Шелепіна, Олександр Тищенко та перевізник Ігор Павловський, який забезпечив транспортом.
Антоніна Булавіна, с. Зимне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі