У Зимнівській громаді чудові тренери з фізкультури

Про розвиток спорту в Зимнівській територіальній громаді відомо у всьому районі. Особливого розмаху набула спортивна діяльність завдяки керівнику ГО «Нова ідея» Ярославу Кондисюку. З 1 березня 2017 року він став працювати у Зимнівській сільській раді на посаді головного фахівця форуму «Спорт для всіх».
-Я ще добре не увійшов в курс справ, але вже точно знаю, що у громаді чудові вчителі фізкультури. Вони самостійно організували дівчат напередодні свята 8 Березня у товариському турнірі з волейболу, який відбувся 3 березня у НВК села Зимне, – розповів Ярослав Кондисюк.
Захід був цікавим і змістовним. За підсумками ігор третє місце посіли дівчата Бубнівської школи (вчитель Олександр Чипенюк), другу сходинку посіли дівчата з Льотничого, яких навчає Сергій Гнатюк. А переможцями стали зимнівські дівчата – вихованниці Павла Гамановича.
Команди були нагороджені грамотами відділу освіти, а також з благословення єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея голова відділу благодійної діяльності протоієрей Микола Гінайло передав комплекти футболок для кожної учасниці.
Як зазначили вчителі, для дівчат це хороший досвід, адже незабаром відбудуться районні змагання серед усіх загальноосвітніх навчальних закладів.
Антоніна Булавіна, с. Зимне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі