У зв’язку із терористичною загрозою посилено митний контроль в зоні діяльності Волинської митниці ДФС

На виконання доручення Голови ДФС Романа Насірова посилено митний контроль в пунктах пропуску через державний кордон України в зоні діяльності Волинської митниці ДФС.
Додаткові заходи безпеки, спрямовані на посилення митного контролю, вжито у зв’язку із трагічними подіями у Франції, звертають увагу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян фахівці Волинської митниці ДФС.
Отож, з метою захисту митних інтересів та підтримання митної безпеки в країні в умовах ймовірної терористичної загрози волинські митники застосовуватимуть форми митного контролю в обсягах, достатніх для забезпечення додержання законодавства з максимальним використанням технічних засобів при проведенні митних процедур, а також залучатимуть до цієї роботи кінологічні групи.
У Волинській митниці ДФС сподіваються на розуміння суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та громадянами тимчасової необхідності вжиття додаткових заходів щодо посилення митного контролю товарів, транспортних засобів та особистих речей громадян, а також того, що метою зазначених заходів є підтримання миру та спокою в державі.
Для оперативного вирішення проблемних питань при проходженні митних процедур фахівці ГУ ДФС Волині просять звертатися за телефонами «Контактного центру Волинської митниці ДФС»: (03377) 3-15-19, 0938850335, або на поштову електронну скриньку [email protected].
Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі