У зону АТО доставлено ще 20 тонн гуманітарного вантажу з Волині

18 листопада Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська, створений ВО «Свобода» та ГО «Волинський світанок», на звернення військового комісара Луцького міського об’єднаного військового комісаріату забезпечив семеро бійців теплим одягом. Усього придбано 7 бушлатів, 7 пар утеплених військових штанів, 7 військово-польових костюмів на суму 6тис. 620грн. Три тисячі гривень на купівлю теплого військового спорядження виділив благодійний фонд свободівця Олега Чернецького. Решту коштів надав Костянтин Кравчук.
Голова комітету Сергій Коба повідомив, що з Костянтином Уляновичем він познайомився під час освячення та відправки на війну буса «Бандерівець» у Луцьку. Після цього пан Кравчук надав 5тис.грн. на купівлю теплого одягу для наших хлопців.
Рано-вранці 24 листопада Сергій Коба з одним із побратимів виїхали на передову в зону АТО, аби доставити нашим бійцям 20 тонн необхідного гуманітарного вантажу. Дорога була складною, у східних областях сильна ожеледиця і до 12 градусів морозу. Але вони жодного разу не втрачали впевненості і знали, що все буде добре, адже їх там чекають. І ось вантаж доставлено на місце призначення.
Гуманітарний комітет передає всім, хто долучився до благородної акції, щиру подяку від воїнів за розуміння і підтримку. А особисто від себе Сергій Анатолійович вкотре дякує за надання транспорту для доставки вантажу керівнику відділу адміністративних послуг Укртрансінспекції у Волинській області Сергію Оніщуку, а також студентам Луцького медколеджу за оперативну допомогу у завантаженні автомобіля.
-Хоча все це повинна робити сьогоднішня влада, ми не маємо права зупинятися, бо там наші брати і сестри, діти і друзі, і їм сьогодні необхідна наша підтримка, - каже Сергій Коба. – Акції зі збору допомоги тривають. Тож закликаємо усіх наших земляків долучатися до загальної справи. Контактні телефони: 067-332-73-07; 063-800-78-78.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі