У зелених зонах Володимира висаджували молоді деревця

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998р. згідно з Указом Президента. Цього дня громадські організації, працівники підприємств, населення міст і сіл проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.
У 2018р. український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня. За інформацією начальника управління ЖКГ Володимир-Волинського міськвиконкому Віктора Фіщука, у нашому місті традиційні заходи до цієї дати були заплановані на 17 квітня. Учні старших класів міста, трудові колективи комунальних підприємств, працівники ТМО та міськвиконкому, службовці військових з’єднань, дислокованих у Володимирі, під керівництвом КП «Троянда» у цей день висаджували саджанці різних порід листяних дерев на територіях парків ім.Гагаріна і Слов’янського, а також прилеглих до міської лікарні, НВК №3 та в інших зелених зонах. Триста молодих деревець закуплені міською радою в розсаднику в с.Гаразджа Луцького району. КП «Полігон» окремих заходів на День довкілля не планує, натомість виконуватиме поточну роботу: прибирання вулиць та вивіз сміття.
Міська рада закликає жителів міста провести заходи з благоустрою у дворах багатоповерхівок та на власних обійстях. Зробімо наше місто чистішим і гарнішим!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі