У Заріччі затвердили ставки податків і виділили допомогу на лікувння

У четвер, 21 червня відбулася двадцять восьма позачергова сесія сьомого скликання Зарічанської сільської ради на повістку денну якої було винесено 27 питань.
За інформацією менеджера з проектної діяльності громади Ірини Тетерук найперше депутати затвердили старосту Ласківського старостинського округу. Потім розглянули та прийняли ряд важливих рішень з інших питань:
які стосуються внесення змін до сільського бюджету на поточний рік,
про затвердження положення щодо шкільного автобуса, про ставки земельного і єдиного податків та податку на нерухоме майно на 2018 рік та ставок земельного податку на рік наступний. Було також затверджено програму поводження з відходами на території сільради на 2018-2022 роки, вартість об’єктів комунального майна громади,.технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Прийняті рішення й про: погодження в облуправлінні Держгеокадастру передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної в комунальну власність сільради, створення комісії з інвентаризації земельних ділянок, затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загально середньої освіти,
проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах сільської ради тощо. А 26 червня відбулося засідання виконкому, який розглянув питання надання одноразової матеріальної допомоги на лікування майже 20 жителям громади, питання про стан підготовки комунальних служб до роботи в осінньо-зимовий період та затвердив документацію щодо поточних технормативів питної води. Впродовж минулого тижня було також встановлено три вуличних ліхтарі на вулиці Шевченка в Новосілках.
Валентина Савчук, Зарічанська сільрада

Розділ новин: 

Коментарі