У Заріччі відбувся круглий стіл керівників ОТГ, а в Ласкові з’явилася нова автобусна зупинка

» у Західній Україні Ольги Сивак та Андрія Павліва, де присутні обговорили питання інвестиційної політики та дії органів місцевого самоврядування щодо використання потенціалу сільських територій та їх конкурентних переваг для сприяння інвестуванню, а кращі Інтернет-провайдери регіону розповіли про можливості забезпечення віддалених сільських територій якісним Інтернетом та про можливі пільги для комунальних установ ОТГ. Керівник громади Ігор Пальонка піділився з колегами успіхами і планами розвитку сільради, продемонстрував роботу комунальних установ, після чого запросив гостей на екскурсію на ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», яка є найбільшим платником податків та інвестором у сільський бюджет.
У Міністерство регіонального розвитку також подано на погодження проект громади щодо будівництва водогону в Заріччі, а на обласний конкурс громадських ініціатив - проект «Розвиток мережі сучасної дошкільної освіти». Якщо громада виграє конкурс, це дозволить їй капітально відремонтувати дитсадок у Суходолах.
У перший день літа в Ласкові разом із головою сільради побував народний депутат Ігор Гузь, який прозвітував у приміщенні школи про свою діяльність у ВР за 3,5 роки, поцікавився проблемами сіл, пообіцяв вирішити питання автобусного сполучення та запропонував готувати проекти для реалізації першочергових справ. Після цього він разом із сільським активом узяв участь у відкриті автобусної зупинки, облаштованої за кошти благодійного фонду Ігоря Палиці « Тільки разом» та за сприяння сільського ГО «Ініціатива». А 3-го червня у Ласкові відбулися вибори старости ласківсько-вощатинського старостату. Старостою обрано Тетяну Шевчук. Вона також виконуватиме й обов’язки адміністратора ЦНАПу в Ласкові. Ірина Тетерук також розповіла про те, що комунальним підприємством ТзОВ «П’ятидні» замінено глибинний водяний насос у селі Дігтів, а з допомогою фермера Євгенія Шелепіни здійснено грейдерування доріг у Дігтіві та Суходолах. У самій сільраді розпочав діяльність Центр надання адміністративних послуг. Начальник центру - Юлія Крижановська, адміністратор - Наталія Нахватюк, державний реєстратор - Алла Глусь.
У всіх школах сільради розпочали діяльність пришкільні табори. У День захисту дітей школярі із загону «Калина » Суходільської ЗОШ побували на екскурсії в урочищі Вовчак, а 4-го червня у таборі «Волошка» було проведено День довкілля. Діти спілкувалися з природою та збирали матеріали для творчих композицій. Ніколи сумувати й вихованцям дитячого табору «Романтик» з Ласківської школи, які теж організовують прогулянки на озеро, спостерігають за природою і роблять замальовки.
Валентина Савчук, Зарічанська сільрада

Розділ новин: 

Коментарі