У Володимирському ТМО відбулося навчання з ліквідації аварій

У Володимирському ТМО відбулося навчання з ліквідації аварій
У Володимирському ТМО відбулося навчання з ліквідації аварій

У Володимирі відбулось відпрацювання дій аварійних служб у разі виникнення надзвичайних аварійних ситуацій.
Навчання проходило 2 жовтня на базі Володимирського ТМО та найбільшої котельні міста, що на вулиці Старицького. Про це пишуть на сторінці міськради.
Участь у відпрацюванні взяв міський голова Ігор Пальонка, його перший заступник Ярослав Матвійчук, начальник Районної військової адміністрації Юрій Лобач, представники Головного управління ДСНС України у Волинській області, управління з питань цивільного захисту Обласної державної адміністрації, посадовці Володимирського навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Волинській області.
Навчання проводять з метою перевірки готовності до дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у разі виникнення надзвичайних аварійних ситуацій, пов’язаних із тривалим відключенням електроенергії, порушенням нормальних умов життєзабезпечення населення, особливо в осінньо-зимовий період.
Навчання проводилось у два етапи. Спершу відбулась теоретична частина у залі засідань Володимирської районної ради.
Перш ніж розпочати практичні навчання на об’єктах міста учасники заходу ознайомились із роботою пункту незламності, що діє на базі Володимирського районного управління ГУ ДСНС України, та його готовністю приймати людей.
Далі учасники заходу перемістились до КП «Володимирське ТМО». Генеральна директорка медичного об’єднання Тетяна Ващук розповіла, що лікарня нині має чотири генератори загальною потужністю 600 кіловатів. Мають у запасі і пальне, якого вистачить на 5 днів безперебійної роботи генераторів.
Під час навчання у ТМО відпрацювали дії керівництва у випадку виникнення аварійної ситуації із тривалим відключенням електроенергії, яке сталось внаслідок ракетного обстрілу підстанції. Головний інженер продемонстрував наскільки оперативно в разі відключення світла вмикаються усі генератори, що дозволить забезпечити живленням увесь медичний заклад.
За легендою внаслідок відключення електроенергії на котельні, що на вулиці Старицького, стався вибух твердопаливного котла, через що постраждав працівник.
До ліквідації наслідків аварії залучили сили цивільного захисту міста та району, аварійні бригади та служби швидкого реагування – рятувальників, медиків, газовиків, енергетиків, представників управляючої житлової компанії, а також працівники КП «Володимиртепло» та «Володимирводоканал».
Усі служби спрацювали оперативно, злагоджено і в підсумку отримали позитивну оцінку обласного керівництва.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: