У Володимирському ТМО проводять пересадку шкіри із застосуванням аутодермопластики

У Володимирському ТМО проводять пересадку шкіри із застосуванням аутодермопластики
У Володимирському ТМО проводять пересадку шкіри із застосуванням аутодермопластики

У Володимирському ТМО роблять пересадку шкіри після опіків, трофічних виразок, ран із застосуванням аутодермопластики.
Про це повідомили на сторінці медзакладу у фейсбуці. 
Зазначається, що до медоб'єднання звернувся пацієнт із трофічними виразками на фоні посттромбофлебітичного синдрому та облітеруючого атеросклерозу, у нього були величезні трофічні виразки на гомілці.
Для закриття дефекту шкіри володимирські хірурги провели операцію аутодермопластику. Фахівці пересадили шкіру зі стегна на місце, де утворилася трофічна виразка.
Дана операція проводиться під провідниковою анестезією.
«Ми використовуємо лише сучасну техніку та якісні витратні матеріали. Переваги аутодермопластики є швидкий процес приживлення пересадженої тканини та відновлення, можливість відновити ділянку великої площі, короткий реабілітаційний період», – зазначають у Володимирському ТМО. 
Лікарі Володимирського територіального медичного об'єднання постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навичок на основі передових досягнень світової медицини. Вони допомагають пацієнтам з різними захворюваннями та травмами, виконуючи операції будь-якої складності.
Хірурги ТМО наголошують: для того, щоб не допустити розвитку облітеруючого атеросклерозу судин нижніх кінцівок, необхідно проводити профілактику і лікування атеросклерозу у кардіолога на більш ранніх стадіях розвитку захворювання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: