У Володимирському та Камінь-Каширському районах взяли проби питної води

У Володимирському та Камінь-Каширському районах взяли проби питної води
У Володимирському та Камінь-Каширському районах взяли проби питної води

У Володимирському та Камінь-Каширському районах, де триває підтоплення сільськогосподарських угідь і господарств, епідеміологи відібрали проби питної води.
Як повідомили в обласному Центрі контролю та профілактики хвороб, наразі дослідили більше 100 проб води з різних джерел. Про це пише Суспільне.
Чи якісна питна вода у підтоплених районах
За результатами досліджень за мікробіологічними показниками не відповідають нормам 4 проби, за санітарно-хімічними — 6. Ці проби води були взяті у Володимирському та Камінь-Каширському районах, кажуть епідеміологи.
Також в області дослідили 46 проб води з колодязів, з яких 13 не відповідали нормам за мікробіологічними показниками у селах Поворської, Забродівської та Зимнівської громад. Місцевим рекомендували поки не пити колодязну воду.
Які хвороби можуть виникнути внаслідок підтоплення
Водним шляхом, кажуть епідеміологи, населенню можуть передаватися сальмонельоз, ротавірусна інфекція і вірусний гепатит А.
«Реєструється прогнозований періодичний епідемічний підйом захворюваності вірусним гепатитом А, в 2023 р. захворіло 29 осіб. При цьому 69% від числа захворілих – це мешканці Камінь-Каширського та Ковельського районів», — зазначили в Центрі контролю та профілактики хвороб Волині.
Наразі рівень захворюваності гострих кишкових інфекцій в області помірний, спалахів не зареєстровано.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: