У Володимирському районі відбулися спортивні змагання з черлідингу

У Володимирському районі відбулися спортивні змагання з черлідингу
У Володимирському районі відбулися спортивні змагання з черлідингу

У Володимирі відбувся ІІІ районний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Змагання проходили із черлідингу.
Участь у заході приймали три команди Володимирського району. Про це пишуть на сторінці Володимирської райдержадміністрації.
«Незважаючи на всю легкість, яка, здавалося б, має панувати під час такого змагання, відчувалась напруга в учасників, бажання перемогти й показати всім присутнім, яку велику роботу провели тренерами й учасниками для того, щоб за короткий час виступу вразити глядачів та суддів», – йдеться в дописі.
Журі розподілило призові місця наступним чином:

  • перше місце здобула команда Володимира;
  • другими стали представники Нововолинська;
  • третє місце здобули представники Локачинської громади.

Заступниця голови районної державної адміністрації Ірина Ліщук, депутат районної ради Андрій Нагорний та головний суддя змагань Роман Дячок вручили спортсменкам завойовані нагороди.
Довідково: протягом декількох останніх десятиліть на спортивних майданчиках України з'явились команди черлідерок, які під час баскетбольних змагань «розігрівали» гравців та вболівальників своїх команд виконанням запальних композицій. З часом черліденг став видом спорту, у якому змагаються окремі команди. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: